Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jogos az ír újságíró kritikája...

Jogos az ír újságíró kritikája a magyar válogatottról?

Figyelt kérdés

"Ennyire már régen pocskondiázták a magyar válogatottat és Szoboszlai Dominikot. Eamon Dunphy, az Irish Mirror hírhedt újságírója a kedd esti Írország–Magyarország mérkőzés után terjedelmes cikkben osztotta meg gondolatait a látottakról, és a 2-1-es vereséget szenvedett magyar együttesről igen csak leszedte a keresztvizet. A szerző bevezetésként azon kesereg, hogy a jövő hét végén kezdődő Európa-bajnokság sok remek csapata között az ír nem szerepel, pedig Németország könnyen elérhető hazája szurkolói számára, akik ott nagyszerűen éreznék magukat.

Magyarország bezzeg ott van az Eb mezőnyében, ami szerinte vicc, majd végigmegy szinte az egész kereten.


„Első számú kapusuk Gulácsi Péter, aki öt évet töltött a Liverpoolban úgy, hogy egyetlen meccset sem játszott. Magyarország legtapasztaltabb védője Lang Ádám, aki a ciprusi Omoniánál játszik. A középpályán olyan játékosaik vannak, mint Nagy Ádám, aki az olasz másodosztályban szereplő Spezia játékosa, Gazdag Dániel a Philadelphia Unionból és a Sunderlandből érkező Callum Styles, a Sunderland a 16. helyen végzett a Championshipben. Elöl a magyarok Martin Ádámra számítanak, aki a koreai bajnokságban vegetál, valamint Vancsa Zalánra, aki Belgiumban a második ligában szerepel."


"Ezután áttér Szoboszlai Dominikra: „Természetesen van egy sztárjátékosuk. Legalábbis egyesek szerint az, ami igen furcsa. Én láttam már eleget Szoboszlai Dominikot ahhoz, hogy tudjam, nem szabadna egy Liverpool-kaliberű klub közelébe kerülnie. Az elmúlt szezonban néhány szemet gyönyörködtető gólt szerzett a Vörösöknek, és néhány hollywoodi passzt is ad. A labdával való előrefutásáért is dicséretet kap, még akkor is, ha a futásai általában zsákutcákba vezetnek. Szerintem figyelemre méltó volt, hogy Szoboszlai a szezon végén kevesebbet játszott a Liverpoolban, mint korábban. Jürgen Klopp gyakran Curtis Jonest vagy Harvey Elliotot indította előtte. Szerintem Kloppnál leesett a tantusz, hogy Szoboszlai nem elég jó.”


mandiner.hu


jún. 8. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem kritika lényegében, hanem ezek tények.
jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg kevés minőségi játékosa van a magyar válogatottnak.
jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretik a nagy magyar futballoldalak leszólni, pedig valahol igaza van
jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MGéza ***** válasza:
38%
Savanyú a szőlő, hogy mi kijutottunk, ennyi. Nem ezer sztár kell hanem egy jó edző aki a középszerű játékosokat ütőképes csapattá formálja. Ugyanazt vitte véghez eddig Marco Rossi ami Otto Rehhagel a görögökkel, csak nem ért el akkora eredményt. Eddig és talán nem is fog.
jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

A 2022-es eb-n is ugyanígy álltunk játékosok minőségét tekintve és lássátok hova jutottunk.


Ja várj, sehova mert kiestünk a pcsába

jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MGéza ***** válasza:
73%
Azt se tudod merre vagy arccal ötös... 2022-es EB? :D
jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
#6 Na látod, mondtam hogy nem jutottunk sehova
jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!