Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan jussak el a Magyar-Sváj...

Hogyan jussak el a Magyar-Svájc meccsre Kölnbe?

Figyelt kérdés

Van jegyem a meccsre. Ugye június 15. 15:00 Köln… úgy terveztem a focitours-sal mennék, mert volt olyan opciójuk, hogy egy buszjáratra be lehetett fizetni (56 e Ft), ami oda visz konkrétan és visszahoz. Hétfőn foglaltam volna le, de pont aznaptól nem lehetett már, csak 189 e Ft-ért és jeggyel együtt, egyeztettem velük és azt mondták sajnos már csak így lehet befizetni…


Szóval valami más opció kellene, lehetőleg nem annyira drágán… ha tudtok még ilyen buszról, telekocsiról, akkor kérlek szóljatok! Budapest melletti vagyok.



jún. 6. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Busz
jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vonattal is tudsz menni van egy átszállással Münchenben kell átszállni és lesz 1.5 óra mire indul Köln felé

Elvirán most 153euró 59 ezer Ft.

15.40-kor indul a Keletiből és reggel 6 ra van kint.

Legalább megnézed délelőtt a várost.

jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most néztem Oszkáron is van jópár út 100-130 euró kb.
jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Busszal mennél mint a szegények? Miért nem pattansz be a verdádba és padlógáz?
jún. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Verdával mennél mint a prolik? Miért nem pattansz be a magángépedbe mint az igazi gazdagok és irány Köln? 😄😄

jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Busz, villamos, szekér, troli, vonat, ló, szamár, esetleg hordárok
jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne menj, nem éri meg.
jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!