Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rettenthetetlen magyar válogat...

Rettenthetetlen magyar válogatott legyőzi holnap az ír válogatottat?

Figyelt kérdés

jún. 3. 17:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mint a koszovói vagy a török válogatott elleni felkészülési meccset.
jún. 3. 19:56
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
csak ne feledd, most lesz az eb előtt mennyi, 1 hét? akkor még volt értelme hajtani, most már nincs
jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Akkor is ugyanannyi értelme volt hajtani mint most az előző meccseken is benne volt a kockázat hogy ha egy komolyabb sérülést összeszed valaki akkor lőttek az EB szereplésének
jún. 3. 20:01
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Látom, te úgyis eldöntötted... mindegy, milyen észérvet hoz vki fel, akkor is uazt gondolod... nem győzködlek, ha nem érted, mert nem akarod érteni, szíved joga
jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én nem döntöttem el de te sem tudhatod biztosra hogy a válogatott milyen küzdőszellemmel fog pályára lépni itt inkább te vagy az aki megpróbál meggyőzni arról hogy nem fognak hajtani pedig mióta Rossi a szövetségi kapitány nem volt olyan meccs ahol ne tették volna oda magukat a srácok a küzdőszellemmel egyik mérkőzésen sem volt gond még ha felkészülési meccs is volt meg ha NL meccs is amik nem nagy téttel bírnak
jún. 3. 20:09
 16/22 A kérdező kommentje:
Amúgy a rettenthetetlen Moldovás kérdések miért nem váltottak ki ilyen heves reakciókat egyes válaszolókból ebben a kategóriában, mint rettenthetetlen magyar válogatottas kérdésem? :D
jún. 3. 20:20
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért, talán azokat is te írtad ki?:D
jún. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Döntetlen lesz szerintem.
jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

Én is azok táborát erősítem akik egy unalmas döntetlent mondanak. Most vagyunk olyan szerencsés helyzetben, hogy az összes játékosunk ép és egészséges, és a cél ezt meg is őrizni.


Az íreknek fontosabb meccs lehet, hiszen ők nem EB résztvevők és a következő meccsüket már csak a nemzetek ligájába fogják játszani.


Egyébként az írek majdnem teljes védelme PL játékos, nem lesz olyan könnyű rajtuk áttörni, és mivel a cél mindenki egészségének megőrzése így nem is fogunk belemenni nagy ütközésekbe. Nyilván fogunk azért focizni hisz ez egy teszt is, hogy hogyan állunk az EB előtt, de aki izgalmas, gólgazdag meccset vár az csalódni fog.

jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
39%
Végül 2-1-re győzött Írország
jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!