Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Real Madridnak szurkolni...

A Real Madridnak szurkolni olyan mint megvenni a legújabb iPhone-t vagy BMW-t, hogy prezentáljuk, hogy valakik vagyunk?

Figyelt kérdés
Vagy mi értelme olyan csapatnak szurkolni Madridtól több ezer/tízezer kilométerre valakinek, amely brutálisan kiemelkedik a mezőnyből és sosincs olyan időszaka amikor ne lenne valamilyen sikere?

jún. 2. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Körülbelül igen. Mi erre fele azt mondjuk, hogy sznobok, divatdrukkerek szurkolnak nekik. A kedvencem, mikor azt írják "megcsináltuk, megnyertük, jók voltunk" tehát így T/1-es "mi" többesszámban, mintha nekik is olyan nagyon sok közük lett volna a sikerhez, pályára léptek volna vagy valami xD Közbe valszeg a többség még sose járt nem hogy Madridban de Spanyolországban se.
jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MDaniel98 ***** válasza:
74%
Ennyi erővel a top 10 csapatnak sincs semmi értelme szurkolni, és mindenki válasszon egy lakhelyéhez közel álló csapatot. Ez szép és jó, de engem ugyan miért kellene, hogy érdekeljen a Győr, vagy a Gyirmót? A jó focit szeretem nem az olyan csapatokat akiket csak mazochisták néznek.
jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem, szerintem nem,a Real Madridnak van nem kevés futball múltja... de pl egy Psg nek szurkolni,az már inkább olyan.
jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: A PSG mikor nyert utoljára bajnokok ligáját..?
jún. 2. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Épp az,hogy nem nyert soha... sőt egy 10 éve kb "szurkolója" sem volt itthon... most meg rengeteg psg "szurkolót" látok itthon a közösségi médiában,illetve sok embert Psg melegítőkbe,ruhába stb.Meg ott van ha mást ne mondjak Psg Ogli xD Ha pl Real Ogli lenne,az nem lenne olyan menő. Képzelem az ilyenek mennyire követik akár csak egy hétvégi bajnokit mondjuk a Clermont ellen. Számomra ez sokkal nagyobb divat,mint akik pl sok éve a realnak szurkolnak. De akkor ennyi erőből tenyleg vehetjük az összes topcsapatot,hogy aki itthonról olyan csapatnak szurkol,az nem igazi szurkoló...
jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a 90-es évekre emlékszem, amikor sok évig nem nyertek semmit még bajnokságot sem. Aztán valamikor 99-ben kezdődött el a siker ismét.


Utána pedig azért szurkoltam nekik, mert kiemelkedő emberek voltak a focistáik közt, akik emberileg is igazi egyéniségek voltak : Fígó, Zidán, Ráúl, Morrientesz, Bekem, Ronáldó a régi

jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanolyan, persze. Mondjuk egy hajszálnyi anyagi különbség van közte, de az gondolom téged hidegen hagy.
jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Reált maximum az eredményessége miatt lehet szeretni de a játékuk okádék és egyáltalán nem emelkednek ki a mezőnyből, City ellen 11-esekkel mentek tovább, Bayern ellen utolsó percekben, a döntőben is annyi volt a különbség hogy ők abból a kevés helyzetből lőttek egy gólt míg az ellenfél nem. Az hogy ennyi elég a sikerhez az a jelenlegi klubfocit minősíti, a 2000-es évek elején közepén sokkal erősebb csapatok voltak, ott nem lett volna ennyi elég hogy rutinból lehozzuk, egy értelmes csatáruk sincs és így is veretlenül nyerték a sorozatot...
jún. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!