Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a Dortmund-R...

Sergio Sergio kérdése:

Mi a véleményetek a Dortmund-Real Madrid BL döntőről?

Figyelt kérdés
Madridistaként mondom hogy a Dortmund az első félidőben és a második elején jobb volt, viszont utána jött a Madridtól a váltás és szereztek kettő gólt. Összességében nagyon jó mérkőzés volt
jún. 1. 23:35
 1/6 VielBa válasza:
100%
Dortmund bosszantóan sok helyzetet hagyott ki, egyébként az biztos hogy érdekes mérkőzés volt
jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a Real Madridot nem lehetett megverni. Persze ez így lehet erős vélemény, de én akkor is tartom és a meccs előtt és közben is ezen a véleményen voltam hiába volt jobb a Dortmund az első félidőben. Az erőkülönbség, a tapasztalat, a rutin mind mind a Real mellett szólt. Illetve van a Madrdidban valami olyan varázs, hogy akkor is be tudják húzni a meccseket ha gyengébben játszanak mint az ellenfél. Nyilván szokták mondani, hogy a fociban nincs ha, de én abban is biztos vagyok, hogyha a Dortmund vezetést szerez a meccs azon szakaszában amikor jobbak voltak, akkor ős Ancelottiék jöttek volna ki győztesen a végén. Számtalanszor láttunk már erre példát tőlük nem csak idén vagy 2 éve amikor megnyerték. Hanem 14-ben, illetve 16-18 között is amikor zsinórban 3-szor emelhették magasba a serleget.

Egyébként jó meccs volt és sajnáltam a Dortmundot, mindig is szimpatikus csapat volt számomra.

jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha abból a sok helyzetből betalál a Dortmund akkor a Real hamarabb felszívja magát.
jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos papírforma, megint behúzták, nem lepődtem meg.
jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
A Real Madrid a foci Izraelje, meg lehet próbálni legyőzni, kisebb sikert el lehet ellenük érni, de hosszú távon nem lehet.
jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért a Real Madrid-Atalanta meccs is érdekes lehet majd :)
jún. 2. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!