Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai szerintetek megy a...

Szoboszlai szerintetek megy a süllyesztőbe? Pláne hogy új edző lesz?

Figyelt kérdés

Régebben nem rossz indulatból de "kritizáltam" hogy ez a jó játéka csak ideiglenes. És majd megy kölcsönbe a Norwich ba...

De lehet beigazolódik mert egyre többet padozik.

Ettől függetlenül magyar szinten még mindig magasan a legjobb játékos!

Szóval tiszteletet érdemel.


máj. 23. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Én hiszem, hogy a 70M-val túl volt értékelve. A management feladata, hogy minden terméket, befektetést értékeljen, hogy pl SZD esetében megtérült-e a 70M azon része, amit 1 év alatt kalkuláltak.

Ne feledjük el, EB lesz, és ha extrém dolgokat figyelmen kívül hagyunk, akkor feltehetően nőni fog az értéke. Mondjuk legyünk realisták, és mondjuk, hogy egy jó, de nem klasszis játékával a nyolcaddöntőben búcsúzunk.

Sztem így még az is benne lehet, hogy eladják, hisz nyereséggel tehetik, holott mondjuk a szezonja alapján nem láttak bele annyit.


Szóval az EB függvénye sztem.

máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az EB-re kitérve ha már továbbjutunk a csoportból jó játékkal szerintem is már jó!
máj. 23. 16:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1

Jelenleg 40m körül mozog az értéke szóval ha az EB-n nagyot domborít akkor is bukóval fogják eladni. Szimplàn annyi a kérdés hogy meddig éri meg várni hogy feltámad vagy inkább kárcsökkentés miatt azonnal megszabadulnak tőle.

máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3# Transfer szerint 75 millió és álltalába azt az árat veszik alapul.
máj. 23. 18:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
vehetik alapul, de kb a felét éri. ha nem kapja össze magát meg 40ért is elfogják adni. vagy kölcsönadják. az utóbbi hónapok nem róla szóltak.
máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# Hát igen!
máj. 23. 18:28
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4

Ők a legutóbbi eladáskori árat nézik. Egyáltalàn nem mérvadó.

máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Egy Istenkirálycsászár sosem megy a süllyesztőbe: kap Viktorta mellett egy jó posztot.
máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

8

Ő lesz Szíjártó következő àgyasa.

máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Kap egy posztot Vikotától, osztan majd hírdetheti labdával a kezében azt, hogy:

"Több tiszteletet! Több tiszteletet!".

máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!