Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan tudnám visszanyerni a...

Hogyan tudnám visszanyerni a régi formám? (foci)

Figyelt kérdés

Már a tavaly őszi formám is elég ramaty volt, igaz akkor kezdtük az egészet. 10-en szoktunk haverokkal járni a városban egy műfüves pályára és akkor is elég rosszul játszottam, gólt nem is rúgtam a 3-4alkalomból egyszer se. Aztán télen csak a suliban játszottunk ott remekeltem, rúgtam a gólokat. Tavasszal fordult a kocka, elkezdtem sok gólt lőni, a passzaim is viszonylag javultak, sokkal jobban játszottam mint ősszel. Aztán ha nem jártunk tavasszal akkor csak ugyanúgy suliban voltam ott elég jól ment meg szoktunk 3-4en csak így összeröffenni és gyakorolgatni. Ha meg ők se jöttek, akkor egyedül csináltam. Aztán a nyaram is a fociról szólt, ősszel újraindult az egész. Aztán most tavasszal már nem tudtam olyan sokat játszani egy ideig, utána megint ráfeküdtem a dologra. Most ősszel megint járunk, megint a szokásos... 1gólt rúgtam eddig 2-3alkalomból (igaz ebből csak a mostani volt olyan komolyabb már) és volt jópár nagy elpuskázott lehetőségem 1v1 kapussal meg hasonlók... A passzaim megintcsak nem a legjobbak, eddig azt hittem hogy rúgok 1-2gólt és visszajön az önbizalmam és megint jó lesz minden de nem így van. Nem tudok mit tenni, a héten még jobban ráfekszek a témára, de nagyon zavar már az, hogy a passzaimmal nem sokra mennek, cselezés nem az én műfajom hiába szeretném, lövéseim néha jók néha rosszak, ritkán kapom a labdát is persze emiatt, újabban elég könnyű lefutni vagy átcselezni, nem tudom már mit tegyek... Nagyon zavar. Igaz van pár új arc most és nem is nagyon értjük még meg egymást, lehet emiatt van az egész? De a többség a régi!

Nagyon SZERETNÉM visszanyerni a régi formámat!

15/F


2010. okt. 24. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az önbizalom duma cask a vérprofiknál igaz, akik hatalmas téttel bíró meccseken játszanak. Haverokkal való focinál ilyenrő szó sincs, mert akkor sincs semmi, ha kikapsz. Egyébknét a tanácsom annyi, hogy ezen ne izgulj, focizz rendszeresen, és akkor menni fog, ha meg mégsem, akkor sem dől össze a világ. Csak focizz rendszeresen, és akkor menni fog.
2010. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, teremben az idősebbek ellen viszonylag jól megy de mikor haverokkal vagyunk egyszerűen leblokkolok vagy nem is tudom (kis pályán műfű, nem terem)
2010. okt. 31. 23:14
 3/3 anonim válasza:
Gyakrabban kellene fociznod és főleg eddzened
2010. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!