Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A szlovák bajnokság lebonyolít...

A szlovák bajnokság lebonyolítása hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 12 csapat van, de ebből hánynak van joga indulni nemzetközi kupában? Az utolsó hány helyezett esik ki?

2023. dec. 17. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanúgy mint nálunk, 4 csapat indul nemzetközi kupákban, 1 BL selejtező, 3 Konferencia Liga selejtező, kiesők terén pedig, az utolsó biztos kieső, a 11. pedig osztályozót játszik a másodosztály 2. helyezettjével.
2023. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem ugyanúgy mint nálunk, mert a szlovák bajnokságban alsó-felső házra oszlik a tabella miután mindenki játszott már mindenkivel.
2023. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mondat "ugyanúgy mint nálunk" része az európai kupahelyekre vonatkozott. Amennyiben ez nem volt egyértelmű, elnézést, bár külön írtam is, hogy a kiesés terén mi a helyzet, ebből is látszik, hogy nem úgy értettem, hogy ugyanúgy működik a két liga.
2023. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!