Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ma van Magyarországon olyan...

Ma van Magyarországon olyan játékos aki beférne az Aranycsapat keretébe?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 22:00
 1/8 anonim válasza:
Nincs, aki mást mond az elfogult.
2010. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viccelsz? A világon nem sok van! Ha láttad volna Di Stefano-t Pelét Eusébio-t játszani akkor tudnád mi a labdarúgás művészi szinten. Hol van ma egy Djalma Santos tudású védő? Sehol a világon!
2010. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs. Szényen ami most megy.
2010. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem meg a mai válogatott bedarálná az aranycsapatot. Technikailag, erőnlétileg, taktikailag is jobbak a maiak.


Az teljesen más dolog, hogy az aranycsapat a világelső csapat volt az idejében, a mai magyar válogatott meg futottak még kategória.


egy HRT Cosworth is lehagyná az 50es évek világbajnok kocsijait. Fejlődött a sport, ennyi.

2010. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az útólsóval egyetértek sokat gyorsult a játék szerintem az akkori játékosok a mai magyarokkal sem tudnák felvenni a harcot mivel erőnlétileg,gyorsaságilag sokkal nagyobbat fejlődött a foci,olyan lassú volt a mostani focihoz az a játék ,hogy az nem igaz mostanában néztem egy régebbi mecset hát elcsodálkoztam ,hogy mennyire lassúak a maiakhoz képest
2010. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az utolsó két válasz a helyes és aki ehhez képest mond mást, nos az az elfogult. :)
2010. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván legyalázná a mostani csapat a régit, viszont ha a maguk idejét nézzük egyedül Dzsudzsákot látom esélyesnek, őt világklasszisnak tartom. Ő még sokra viszi, csak nem szabad rossz helyre igazolnia (pl. Real)
2010. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó 4 válasszal teljesen egyetértek!!!!!!!!

az Aranycsapat váltott ugye egy új felfogásmódra, tehát a kényszerítőre, háromszögekre, ami manapság megmár alapdolog az utánpótlásban is, ja és a mai játékosok nagyon magasszintű technikai tudásra tettek szert.


sztem is Dzsudzsák ott lehet világszinten is, ha még fejlődik....... gyorsaságát ha jobban fejleszti ott lehet Ronaldo sszintjén is, aki ugye a leggyorsabbnak tartott focista a világon

2010. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!