Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Skacok!Ez gáz? Rajongok...

Skacok!Ez gáz? Rajongok Szobóért. 4 mezem van. Válogatott hazai, vendég,Pool hazai,Lipcse hazai. Legszívesebben minden meccsén ott lennék,és az első sorból üvölteném,hogy „Gyerünk Dominik Te vagy a király!Bebaszod úgyis 25ről!"⚽⚽⚽🇭🇺🇭🇺🇭🇺💪💪💪

Figyelt kérdés
Magamra is tetováltattam „Hungary Szobo forever" Szerintetek ez gáz? Haver szerint kurvára. Szerintem meg csak szimplán büszke MAGYARK🇭🇺vagyok🇭🇺.
2023. nov. 17. 18:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Tegnap is azt hozta a meccs után hogy mindig 120%ra törekszik(lehet arra törekszik de amit kihoz magából az jó szerintem 12000000%nak is ..),de most csak 119% jött ki. Na,ilyen egy igazi vezető! Elismeri ,hogy 1 százalékkal szerényebb teljesítményre képes! Feljebb jutsz Szobó biztos vagyok benne! BOSSunk🫡🫡🫡🫡🫡⚽⚽⚽⚽🇭🇺🇭🇺🇭🇺💪🤣💪
2023. nov. 17. 18:56
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Áhhhh tesóó mivan veled!? Nagyon gyenge vagy hallod!


Én a kocsimra is felmatricáztam Szoboszlait, az ajtókon két oldalt van a feje, a motorháztetőn a mez hátulja ("8 Szoboszlai").

Ezen kívül a kertben is van 6 Szoboszlai figura és most csináltattam karácsonyi dekorra egy Szoboszlai mikulást ahol Szoboszlai szakálla fehér lesz és ott lesz a tetőn fent.


Ja és én a pcsömre is rátetováltattam egy I love Szoboszlai feliratot.


Szedd össze magad broo

2023. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a számot Szoboszlai Dominikról írták: [link]
2023. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És ki kedvenced a Gumimacikból?

Szerintem dedós így rajongani valakiért.

2023. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2, irigyellek tesó, hogy ennyi betű ráfért...
2023. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kínos inkább
2023. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az kínos ha valaki ezt komolyan veszi.


(1es válaszoló voltam)

2023. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
kínos a megfogalmazása is,olyan mintha egy 16 éves lány írná
2023. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!