Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az, hogyha a Fradi...

Miért van az, hogyha a Fradi veszít, mindenki egyből bundát kiált?

Figyelt kérdés

Tegnap is vereséget szenvedett a Fehérvártól, mindenki elkezdte írni a Facebookon is, hogy bunda volt. Ugyanez az egy héttel korábbi Kecskemét elleni meccs után is...


Értem én, hogy bajnokcsapat, meg egy csomó szurkolója van, de mi teszi őket sérthetetlenné, hogy egy vereség után mindenki bundát kiált.



2023. nov. 13. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom miről beszélsz. A Klaksvík elleni meccsük után en annyira boldog voltam, hogy majdnem utcabált csináltam részegen.

Nem vicc.


Most is örölök Kecsónak meg legutóbbi vereseségüknek.


Nem mindenki Nerencvárosi ám.

2023. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

#1 vagyok.


Most, hogy még Győzike Showt is csináltak magukból igazából még szánalmasabb egy banda lett a szememben.

2023. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MGéza ***** válasza:
100%

Egyik sem volt bunda. Viszont, a KTE elleni meccset lazán lehetett volna halasztani, annyira rossz állapotban volt a pálya. De ez még nem kifogás meg ettől még nem lesz bunda, profi játékosoknak alkalmazkodni kell a körülményekhez, ennyi.

A Fehérvár ellenit meg végképp nem értem, semmi olyat nem láttam amiért bundagyanú merülne fel... Egyszerűen csak a fradisták képtelenek elviselni, ha nem az ő csapatuk nyer.

2023. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!