Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar futball válogatott...

A magyar futball válogatott meccseinél miért nem lehet az embernek szíve joga eldönteni hogy kinek szurkol?

Figyelt kérdés
Miért fáj egyeseknek annyira ha a magyarok ellen van magyarként? Minden más futball meccsnél nem akarják megmondani a másiknak kinek szurkoljon csak ezeknél
2023. szept. 8. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem érdekel kinek drukkolsz. Felőlem a románokkal is szimpatizálhatsz akár én teljesen lesz@rom.
2023. szept. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Szíved joga eldönteni hogy kinek szurkolsz.
2023. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De sokaknak fáj mégis
2023. szept. 8. 08:05
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Talán azért, mert egy magyar-román vagy egy magyar-szerb esetén árulás az ellenfélnek drukkolni. Ha pl. egy román-spanyol vagy egy szerb-angol meccsen a román vagy a szerb csapatnak drukkolsz, míg a másik honfitársad a spanyol vagy az angol csapatnak, az teljesen más.
2023. szept. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MGéza ***** válasza:
89%
Hát talán azért, mert a magyar riporter/média evidensnek veszi, hogy magyarként a sajátjaidért szorítasz vagy nem? Nem kell ezt túlgondolni, ha neked nem szimpatikusak valamiért akkor maradsz semleges és úgy ülsz le hogy nézel egy jó meccset vagy szurkolsz az ellenfélnek, kit zavar? Ha téged nem, akkor másokat se, nem a közvélekedéssel kell törődni.
2023. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Szurkolj titokban, én is azt tettem.
2023. szept. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagy magyar,ha nem a magyaroknak szurkolsz!

Kérdésként még fel is teszed, ez több mint szemétség!

2023. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolom Te valami divat drukker vagy, akinek van egy kedvenc játékosa és csapata,és ha törik, ha szakad,annak szurkolsz ahol ő játszik,akkor is, ha a Magyar csapat az ellenfél.

Az ilyen emberek nem is igazi szurkolók!

2023. szept. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Még 1 zsidó
2023. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!