Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet már tudni, hogy ki lesz...

Lehet már tudni, hogy ki lesz a Ferencváros ellenfele a Konferencia Liga selejtezőjében?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 00:07
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, az ír Shamrock Rovers. Papíron sokkal jobb a Fradi, viszont a tegnapi blama tükrében nyilván nevetségesen hangzana erről beszélni, ugyanis az írek sokkal erősebbek papíron, mint a tegnapi ellenfél. Ha úgy játszik a Fradi, mint tegnap, akkor jó eséllyel mossák fel vele a padlót. Viszont erősen kétlem, hogy képesek még egyszer ennyire gyászos teljesítményre. Nehéz meccs vár a Fradira, de ettől független ők a favoritok, kérdés nélkül. Viszont abból a hatalmas pofából vissza kell venni, és valami elképzelést vinni a játékba. A játékosok képességeivel biztosan nincs probléma, de fejben valami nem oké ott már egy ideje.
2023. júl. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2023. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
1) ki lenne könnyű a fradinak?U12 kölyökcsapat?
2023. júl. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

3-as


A foci már csak ilyen, olykor vannak csodák, olykor vannak égések. Olykor a csillagok is szarul állnak, meg olykor túl nagy a mellény, és a nyomorultak azt hiszik, hogy elég a pályára kisétálni, focizni már nem kell. Azonban ugyan akkora butaságra vall az, ha szerinted ez a Fradi egy u12-es csapat szintjén van, mint az, hogy a szurkolóik szerint a BL csoport az automatikusan jön, focizni nem kell hozzá. Ne legyél olyan buta, mint ők :3

2023. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
4) értem.tehát akkor ki lenne könnyű a fradinak?U12 kölyökcsapat?
2023. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5. Ennyire ne becsüld alá a 12 éveseket.
2023. júl. 20. 10:18
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

5-ös


Azt gondolnám minden emberről, hogy megpróbál gondolkodni, és értelmezni adott helyzetet, nem csak úgy böfögni. De sajnos mindig csalódnom kell.


A kérdésed rosszul van feltéve. Ha egyetlen meccset nézünk, akkor azt lehet mondani, hogy könnyű meccs nem létezik a profi fociban. Oda kell tennie magát mindenkinek, másképp ez a vége.


Ha viszont úgy nézzük, hogy mondjuk 10x játszanak a felek egymás ellen, akkor a Fradinak ez a Shamrock Rovers is egy könnyű ellenfél, mert körülbelül 8x megvernék őket. Jelzem, hogy az a 20% az 10ből 2, ami lehet egymás után kettő, sőt, akár az is megeshet, hogy 10 ből 6x egymás után kikap a fradi, de 100ból 80x nyer. A ZTE is nyert az MU ellen 1x, még sem gondolta senki, hogy az MU azok után megy a League 1-be.

2023. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kretens ***** válasza:
100%
Szivtelenül hajtás nélkül játszottak tegnap a ferencváros játékosai.Amig tart a szerződésük én egyiket sem játszatnám.Szégyent hoztak a ferencvárosra.Én ezek után csak a fiatal magyar játékosokat ifistákat 17-18 éveseket játszatnám.Mert ki lehet kapni de nem igy.Semmi hajtás semmi tűz.Ezt már nem magyarázzák ki sehogy ez a sok idegenlégiós akkor meg pláne nem ha egy klasviknál erősebb csapaton túljutnának mert akkor meg sok kérdést vetne fel sőt még a szándékos kiesést is.Ha én a munkahelyemen csak lazsálnák nemtörődöm munkát végeznék akkor hamar elbocsájtanának.
2023. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8) és formán kívül.

7) ne gyere statisztikákkal mert amatőr, munka mellett focizgatóktól kaptak ki úgy, hogy kapura lövésük sem volt a hajráig.

2023. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy ne jöjjek statisztikával? Ne gondolkodjak, csak röfögjem a bullshitet, mint a többség?


"amatőr, munka mellett focizgatóktól kaptak ki úgy, hogy kapura lövésük sem volt a hajráig." És? Ennek mi köze van ahhoz, amit írtam? Nem értem. Azt kéne írjam, hogy mindenkitől ki fog kapni a fradi ezentúl, mert "u12" szinten vannak, akkor is, ha ez nem igaz? Csináljak magamból kretént, mert épp a többség ezt teszi?

2023. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!