Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai Dominik túl van...

Szoboszlai Dominik túl van hype-olva, mint futballista?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 17:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%

#1

Miben nyilvánul meg a túlhypolás? A bulvársajtós szereplésekben vagy mástra gondolsz?

Szerintem a többi magyar játékos sikereiről is nagy örömmel számol be a magyar média, talán most Szoboszlai az, akinek a legjobban megy. Olyan időket élünk, hogy nincsen aranycipős Albert Flőriánunk, vagy egyetlen játékosunk, aki Európa top 10 csapatában meghatározó lenne.

Én nagyon szurkolok Szalai Attilának is, hogy topligába szerződjön, meg talán még Kalmárnak is összejöhet egy erősebb bajnokság. Kiváncsi vagyok Sallai megy-e a Lazióba, és Schäfer Andrásnak, Hegyi Krisztiánnak meg Németh Andrásnak is szorítok nagyon, a sort még lehetne folytatni

Willi Orbanról is mondják, hogy a pozícióján a Bundesliga egyik legjobbja, de neki ugye tényleg semmi köze a Magyarországi közeghez.


Azokat sem értem, akik FIDESZ-bérenceznek, a FIDESZ tényleg költött a labdarúgásra (persze, hogy mennyire volt ez a pénzköltés racionális, meg helyes az másik történet).

Schäfer Andrásnak volt egy közös berlini videója Orbánnal, de ti mit csinálnátok, ha megkeresne a miniszterelnök kampánycsapata és az is kérdés kereste-e őt az ellenzék.

Szerintem egy aktív sportolónak nem jó, az erős pártpoliitizálás, de nem is láttam erre példát, itthon hála Istennek.

2023. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
80%
Jó magyar szokáshoz híven, ha magyar fociról van szó akkor zsigerből szidni kell a fideszt, máskülönben az ilyen nem tudna másra elélvezni.
2023. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
66%

#Kérdező

Most a túlhypolást, ha félre rakjuk, akkor ki a legjobb magyar válogatottban most?

2023. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%

Ja és itt van a Vajdaságból is valaki:


[link]

2023. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
47%

Úgy látszik, hiába raktak bele sok pénzt, még mindig nem sikerült eleget javítani az edzésmorálon:


[link]

2023. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
52%

Itt is Dominik:


[link]

2023. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
...Enyhén szólva...
2023. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
78%

Matthäus véleménye:


[link]

2023. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%
Elegge igen.
2023. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
76%
Főleg most lesz még jobban hypolva miután leigazolta a Pool.
2023. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!