Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor játszák újra a VB döntőt?

Mikor játszák újra a VB döntőt?

Figyelt kérdés
Igazságot Franciaországnak! Vive La France!

2022. dec. 27. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2026 júliusában.
2022. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha megint franciákból áll a francia válogatott.
2022. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
A VB donto ujrajatszasa a Trianoni szerzodes ujrakotese utan lesz
2022. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Minek játszanák újra?
2022. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Majd ha piros hó esik...

4#-es: Azért, mert a franciák csalást kiáltottak és petíciót írtak alá.

2022. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen igazságot? Lőtt 3 gólt Mbappe, amiből 2 tizenegyes volt, tehát már csak annak is lehet örülniük, hogy tizit kaptak, amiből mindkétszer gól is lett. Én elismerem a tizi gólt is, de az esetek nagyrészében ajándék gól így általában. A másik nonszensz dolog, hogy Mbappe "mesterhármasába" egy másik játékos által kiharcolt tizi is benne van. Amúgy a mesterhármas az alapvetően nem azt jelenti, hogy 3 gólt lő valaki egymás után? Vagy az is mesterhármas, ha lősz 3 gólt összesen?


Másrészről a hosszabításban a tizi előtt egy francia is kezezett, tehát a tizit meg se kellett volna adni. Én ezt nem láttam, de volt róla szó.


Harmadrészt még csak nem is volt rossz a játékvezetés.


Szóval mire fel kéne újrajátszani?


Amúgy a Barca vs Inter meccsén elvették a Barca egyik gólját, mert a Barca játékosa kezezett a gól előtt. A meccs végén pedig volt egy szitu, aminél az emberek szerint 100%, hogy tizenegyest kellett volna kapnia a Barcának, én azt mondom, hogy nem láttam 100% ra, hogy kezetett e az Interes a saját tizenhatosán belül, de a többiek szerint ez 100% os tizenegyes lett volna, de nem kapta meg sajnos a Barca. Na ez tipikus szitu, aminél jogos lenne egy újrajátszás, ráadásul ha azt a tizit belőtte volna a Barca, akkor nem kaptak volna ki! Na ez egy olyan szitu. Bár az nem döntő volt, de fontos meccs. Ha azt megkapták volna, akkor az utolsó meccsen dőlhetett volna el, hogy továbbjutnak e a csoportból, vagy sem. Akkor se lett volna biztos a továbbjutás, de az utolsó meccsen dőlt volna el.


De a VB döntőn mikor volt ilyen? Konkrétan a franciák jártak jól a bírói döntésekkel, miért is kéne újra játszaniuk? Egyrészt minden tizi szitut megkaptak, másrészt ha tényleg kezezett egyik francia a tizijük előtt, azt meg se kellett volna kapniuk.

2022. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 3 gólt azt a tizi párbaj előtt lőtte Mbappe, utolsó vagyok.
2022. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6, igen a mesterhármas az ha egy meccsen belül lősz 3at

Amúgy teljesen egyetértek, fair volt a bíró és a franciáknak minden lehetőségük megvolt nyerni de a végén Mbappé kivételével nem nagyon próbáltak élni azokkal a lehetőségekkel.

2022. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!