Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Argentína képes lesz legyőzni...

Argentína képes lesz legyőzni Horvátországot a December 13.-i elődöntőben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon remélem hogy igen, mert megrakom őket, mármint pénzzel..
2022. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lesz olyan nagy az arcuk, mint tegnap volt akkor van rá esélyük, máskülönben megfingatják majd őket a horvátok.
2022. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Legyűrik őket,Messi megalázza őket
2022. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Remélem a horvátok nyernek, az argentinok eddig se mutattak semmit, kikaptak a szaúdiaktól csak azért hogy elvigyék a pénzem, tegnap is mázlijuk volt, a tizenegyest meg se kellett volna adni nekik. Ezek után remélem nem nyernek VB-t, nem érdemlik meg. A horvátok se, de kettő közül még mindig inkább ők.
2022. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Remélem az Argentínok megverik a horvátokat, szerintem képesek is rá
2022. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
17%
büdös csöves nagypofájú argentínok, remélem kiesnek. Mai napig nem értem, hogy lehet messit ennyire bálványozni. Sose kedveltem, tegnapi meccsen bebizonyította, hogy milyen is ő valójában.
2022. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nagyon nem volt szimpi, ahogy tegnap odabikázták a holland kispadhoz a labdát... De tartom, amit 3 napja mondok, a NED-ARG párharc győztesen behúzza a VBt. Ez ugye válasz a kérdésre is.
2022. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
#6 Milyen?😃 egy zseni,te pedig egy rosszmájú lúzer vagy
2022. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!