Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet fogadni arra, hogy...

Hol lehet fogadni arra, hogy melyik csapat nyeri a VB-t? Tippmix?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, én is a napokban akartam, de a retek tippmix oldalon annyi reklám meg minden szar van, hogy nem is látja az ember, hogy mi van.

Szal skippeltem.

2022. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2022. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Az 55.00 ods mit jelent? :)

Nem vagyok jártas ebben semennyire.


Ha 10 ezret befizetek, hogy Japán nyeri. Akkor mennyit kapok? Igazából engem csak ez érdekel.

2022. dec. 2. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Japán vb-t nyer 10 ezer tétre 550 ezer nyeremény...
2022. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jól gondoltam akkor. Az szép. Jól nem tartják esélyesnek. Pedig az eddigiek alapján én azt mondom, nem egy gyenge csapat. Na nem mintha értenék a focihoz.
2022. dec. 2. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gyenge, csak éppen ezeket kellene legyőzniük: a nyolcaddöntőben Horvátországot, a negyeddöntőben Brazíliát, az elődöntőben Argentínát, a döntőben Anglia, Franciaország, Spanyolország, Portugália közül valamelyiket...
2022. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mostani francia csapat kicsit gyenge, a spanyolok elfáradtak. Anglia, ami most nagyon jó szerintem. Anglia vagy Japán nyeri a VB-t szerintem. :)
2022. dec. 3. 03:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!