Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A.C.Milan meccsre hol tudok a...

A.C.Milan meccsre hol tudok a legjobb áron jegyet venni, utazással, szállással együtt?

Figyelt kérdés
A férjemnek szeretnék meglepetést, egy Milan meccs formájában természetesen a San Siro-ban. Szervezett utat szeretnék. Ki hok fizet be egy olyen útra kinek vált be mi vált be? Köszönöm.

#jegy #meccs #Milánó #Milan meccs
2022. aug. 15. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kimondottan szervezett utat szeretnél akkor szerintem az Éld át utazási iroda (úgy is megtalálod őket, hogy Milanmania). Bár ha eddig egy kicsit már utánanéztél a dolognak akkor tuti találkoztál már a hirdetéseikkel.

Én nagyon sokszor utaztam már velük, nagyon korrektek, intézik a jegyet, szállást, közös utazást. Mindig jut idő egy városnézésre is, aztán meg van beszélve egy közös találkozópont és a városnézés után onnan indulás közösen a meccsre.

Én 10 éve voltam velük először szintén Milan meccsen, aztán utána is sokat mentem még velük Milánóba, később már más városokba is. Pl. a 2016-os Eb-re Franciaországba szintén velük mentem.

Busszal nyilván nem a legkényelmesebb, de jó hangulatban telnek el az utazások. Én rengeteg ismerőst és havert szereztem az évek alatt ezekből az utakból. Tavaly és tavalyelőtt a covid miatt kimaradt, de ebben a szezonban mindenképp szeretnék újra menni. Hiányzik már a San Siro :D

Kimondottan csak meccsjegyet is tudsz vásárolni tőlük ha mégis külön menne a férjed (vagy mennétek), akkor nyilván az utat és szállást neked kell intézni.

Más ilyen utazási irodával nincs tapasztalatom, de őket én bátran merem ajánlani.

2022. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Milanmania-tnézegget én is :)
2022. aug. 16. 20:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Milanmania-t nézegettem:)
2022. aug. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!