Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Magyar Futballválogatott...

A Magyar Futballválogatott letarolta Angliát, Angliában. De mire osztott sárga lapokat a bíró??

Figyelt kérdés

Először is, hatalmas gratula az évszázad mérközéséhez a Magyar Válogatottnak! :)


Viszont a sárga lapok többsége meglepett. Elmagyarázná valaki, milyen okból osztogatta a bíró?? Abszurdnak hat az összes, kivéve a 85. percben, amikor Walker kapott sárgát, valamint a 35.percben Stones első sárgáját. A többi számomra érthetetlen sárga.


Stones miért kapta meg a 82. percben a második sárgáját és ezáltal a pirosat? A magyar játékos véletlenül arcával nekifutott Stones vállának, nekem úgy tűnik. Más történt volna??


Rossi, az edző miért kapott sárgát a 67.percben??


A 89. percben miért vágott oda egy-egy magyar sárgalapot a bíró?? A kamera semmit nem mutatott, legalábbis amit én láttam... A harmadik gólszerzőnk, Nagy Zsolt, valamint Bolla Bendegúz kapták. Mire fel? Ráadásul az utolsó előtti percben, mire már kiütöttük Angliát, nyilván nem is lett volna motivációjuk szabálytalankodni, tehát nem is lett volna miért "rosszalkodnia" a magyaroknak. Gólöröm miatt, vagy megint mi a fészkes fenéért?


Megőrült ez a bíró, vagy mi lelte vajon? A második félidőben folyton ellenünk ítélt, és dobálta a sárgákat, meg az angloknak egy pirosat is... Egyetlen alkalommal ítélt komolyabban a javunkra -nem mellesleg irreálisan-, pedig akkor már (a 82. percben) kiütöttük az angolokat, addigra már 3:0-ra vezettünk, nem szorultunk rá, hogy kiállítson angol játékost, ráadásul számomra érthetetlen módon ítélte meg ezt is.


Ti hogyan látjátok, mi lelte a bírót, és melyik sárgát vajon mire adta?



2022. jún. 16. 23:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!