Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A fociban mi szükség van...

A fociban mi szükség van félidei szünetre?

Figyelt kérdés
A nézők miatt hogy addig tudjanak enni, inni, sz**rni? Szerintem a játékra sok esetben negatív hatással van, több esetben is tapasztaltam hogy a félidei vezetés után beáll védekezni, öli a játékot az előnyben lévő csapat.
2022. ápr. 10. 12:56
 1/3 franciasrac ***** válasza:
100%

1. Hogy új tervet készítsenek és szünetet tartsanak

2. Sajnos hogy hirdetsenek a tévén

2022. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban, hogy pihenjenek a játékosok. Másodsorban, hogy a nézők el tudjanak menni oda, ahova a király is gyalog jár. Harmadsorban, hogy reklámot adhasson a tévé, meg a helyszíni kivetítő is (bár nem focin, de voltam sporteseményeken, a helyszínen is tolják a reklámokat a szünetben).
2022. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már akkor volt szünet, amikor még tv sem volt.

Ennek egyrészt a hagyományok / eredeti labdarúgás szabályok, valamint taktikai megbeszélés az okai. Az, hogy a tv ezt már javára fordította az már más kérdés.

Pl az NHL-ben anno nem volt szünet a harmadok alatt, ma már tartanak 30 mp-es kereskedelmi szünetet.

A fociban nem erről van szó. 100+ éve így működik egy labdarúgó mérkőzés.

2022. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!