Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha meccsre beviszek zöld-fehér...

Malaboy kérdése:

Ha meccsre beviszek zöld-fehér füstöket (Győri vagyok) akkor milyen büntetésre számítsak utána? Vagy csinálnak valamit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
minek kell füstöt bevinned? ugyanolyan beteg vagy mint a többi magyar szurkoló bazeg közötök nincs a focihoz, bementek verekedni, mo szégyenei vagytok
2010. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
bezony
2010. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a füst miatt?:D szurkolni szeretnék, füst szerintem koerohoz kell elsősorban nem a verekedéshez. Nagy meccsekre is visznek füstöt( Milan-Inter) , érdekes oda beengedik, de vajon mért? Mert ők nem arra használják hogy egymáshoz dobálják. Nekem se arra kéne.
2010. szept. 12. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
ez nem olaszország... -.- miért nem lehet csak leülni és nézni a meccset? Meg is sebesülhet valaki, de kívánom, hogy vigyél be egyet és rakjanak beléd egy 50e ftos számlát
2010. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Győrnél mennek a kamerák,akár ki is tilthatnak a stadionból.Óvatosan vele...vigyél lila-fehéret és üvöltsd,hogy hajrá Újpest,hátha akkor nem lesz következménye és legalább egy jó csapatnak szurkolnál! :)

18/L

2010. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
az Újpest szerinted jó csapat? AZ EGÉSZ MAGYAR BAJNOKSÁG 1 FOS!!! Több mint 12 éves nézek angol bajnokságot, amint meglátom a tvbe hogy nb1es meccs van már kapcsolok is tovább
2010. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ajjhhh Istenem, a sok b@romarcú okostojás....

Amúgy semmi büntetést nem fogsz kapni.

Itt Újpest halom számra füstölnek és senki nem kap semmit.

Én füstöltem már meg görögtüzeztem, de semmi büntetést nem kaptam.

Ez szurkolói látvány. Hozzátartozik a focihoz.

Nyugodtan füstölhetsz, nem kapsz semmit :)

2010. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te b.romarcú okostojás attól, hogy nem büntetnek meg még nem biztos, hogy jó dolog -.- régen mikor dobáltak ilyen szarokat a pálya közepére? azt hittem a szurkolónak az a látvány, ha látja a csapatát győzni vagy szépen játszani.. vandál állat
2010. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok az Újpest szurkolós csajszi.Maga a stadionban,ha már beviszed általában nincs belőle semmi,de pl most Újpest-Fradin kiemeltek 1-2 embert a görögtűz miatt,de ha már a kapuban motozásnál észreveszik,akkor nem is engednek be a stadionba,ha éppen kötözködhetnékje van a biztonságinak.Amúgy látvány az egész,és mennyivel jobb egy ilyen meccs,mint mondjuk egy megye1-es,ahol kint van 20 ember és semmi nem történik,még a lelátón se(lelátó=füves dombos legelő :) ).

És igen,az angol bajnokság meg se közelíti az NB1-et,de ez a mi focink..kicsit lassabb,pontatlanabb,de a miénk. :)

HAJRÁ MAGYAROK,HAJRÁ ÚJPEST!

18/L

2010. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 18:59-es!

Miből gondolod hogy a Kérdező ezt a pályára akarja dobni???

Ahogy a csaj is mondta, ez látvány.

Ez szerte a világon így van. Az Ultrák zászlóznak, dobolnak, füstölnek, görögtüzeznek.

Ez az igazi hangulat. Ez a látvány.

Az angol foci fényévekkel különb mint a magyar, de ott kimegy 40.000 ember és ül mindegyik mint a f*asz.

Nem hiába van hogy pl itthon vagy bárhol begyújtanak egy füstöt vagy görögtüzet egyből mindenki előkapja a telóját és kamerázza mert szép, és látványos.


De gondolom te csak csönben ülsz miközben nézel egy meccset és mindent benyelsz amit a média állít rólunk.

2010. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!