Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tanuljak meg hipergyorsan...

Hogy tanuljak meg hipergyorsan röplabdázni?

Figyelt kérdés
Új tesitanárunk van. Ma volt az 1. óránk. Minden órán röpizni fogunk...Már ma is röpiztünk. Én vagyok az egyetlen, akinek fogalma sincs hogy kell. Nem értem mikor kell forogni, szerválni, vagy hogy egyáltalán hogyan kell... Persze mindenki engem szidott. Olyan ciki. még mindig rossz kedvem van miatta. Megkérdeztem a többieket is, hogy hogy kell, de nem képesek normálisan elmagyarázni. Légyszi segítsetek!!!
2010. szept. 8. 20:52
 1/3 anonim válasza:
Szia! Forgás: Te csapatodnál van a szerva,szerváltok, azonban vagy a szerva vagy a "pötyögtetések" közben hibázik a csapatod és az ellenfél kap pontot,így ők kapják meg a jogot a szervához(náluk ilyenkor van forgás), majd miután az a csapat is nyitott és ők is elrontják vagy a szervát vagy pedig a játékot a pontért akkor ismét a ti csapatotok nyithat, akkor lesz nálatok forgás.6an játszák általában.órajárással eggyezően van a forgás iránya. valami kérdés még?:)
2010. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! azt sejtettem, hogy akkor kell szerválni mikor pont van, de mi nem akkor forogtunk. Lehet, hogy nem is jól csináljuk, mindegy holnap lesz tesi. Sosem gondoltam volna hogy amikor egymás után lesz kémia földrajz és töri, a tesitől fogok legjobban félni, de nem baj, túl leszek rajt :)
2010. szept. 9. 20:10
 3/3 nyuszko de gammaŸ válasza:

Ne haragudj, lusta voltam végigolvasni az apróbetűs részt.Ha nem tudsz röplabdázni, itt egy oldal, ami a kezdetektől leírja a szabályokat, stb:


[link]

2010. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!