Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csercseszov a Fradi edzőjének?...

Csercseszov a Fradi edzőjének? Vélemények?

Figyelt kérdés
Örülnétek neki? Mit gondoltok róla? Képes lehet nagy változásokra, bevállhat a csapat számára?

2021. dec. 19. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Magyar csapat labdába sem rúg nemzetközi szinten. A bl indulás egy egyméletlen szerencsés sorsolásnak volt köszönhető, 1 meccses rendszerben

Az ott befolyt pénzből amúgy egy értelmezhető igazolást nem sikerült összehozni, konkrétan szarabb még az nb1ben is a fradika mint Rebrov alatt

2021. dec. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, az unalmas halvérű gyenge Stöger után kell egy Rebrovhoz hasonló keleti aki gatyába rázza őket és ha kell elküldi az alibi játékosokat, pl. az a Zachariassen. Bajnokság biztos meglesz az orosszal, remélem a Magyar Kupa is.
2021. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Semmi értelme amúgy. BL csoportkör vele sem lesz meg, a ligát meg úgy is a Fradinak kell nyernie, az előre le van zsírozva.
2021. dec. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kíváncsi lennék, mire képes a Fradival. Stöger után mindenképpen egy határozott, szigorúbb edző kéne szerintem. Ettől függetlenül hacsak a keretet nem erősítik meg hirtelen drasztikusan, akkor edzőtől függetlenül továbbra is igaz, hogy még az EL-csoportkörhöz is szerencse és/vagy legalább egy komoly bravúr kell. A BL-csoportkörhöz pedig több is.
2021. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök m1 blbe ugyse jutnak be, max elbe ha valami eszemelten szar csapattal sorsoljak oket. De ugyis kiesnek 1-2 ponttal , mert ahogy az elso irta a zöld fok szigeti légiósok meg minden biszem baszom országból érkezőknek nem az a fontos hogy lelkesedéssel játszanak, hanem itthon sokkal több pénzt kapnak élvonalba mint náluk, plusz teljesiteni se kell
2021. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges előre jósolgatni, majd kiderül.


Én azért nem merném kijelenteni, hogy nem lesz BL csoportkörös többször a Fradi. Ha egyszer elért oda akkor képes rá, nincs ilyen, hogy szerencsés sorsolás.

Ráadásul pontot is szereztek.


Viszont az tény, hogy én a Kisvárdát megnézném nemzetközi színekben. Pl egy EL vagy konferencia ligában

2021. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

6

Már pusztán az egy meccses kieséses rendszer miatt is óriási mákja volt a Fradinak amikor BL főtáblára jutott. Ez mindig kiscsapatoknak kedvezett, Celtic ellen fixen kiestek volna már egy visszavágón, maga a meccs is amúgy egy kisebb csoda volt kapott gól nélkül.


Amúgy sem igazán tudom sokan mit remélnek egy BL-be jutástól, amikor utolsóként zúgunk ki az EL-ből is.

Önmagában semmit nem ér a BL csoportba jutásért kapott pénz, ha egyszerűen nemzetközi szinten nulla reputációd van, nem tudsz érdemben igazolni belőle, lásd mostani átigazolási szezon. Az meg csak akkor fog nőni, ha eredményt ér el a csapat.


A jelenlegi fociban egy kiscsapatnak nemzetközi szintre kitörni lényegében esélye sincs, akkorára nyílt már az olló pénzügyi értelemben. Gyakorlatilag egy kínlódás az egész.

2021. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 Akkor a Sheriff Tiraspoll sikerét minek nevezed?


Ezelőtt a nevükről sem hallottam, most meg BL főtáblára jutottak és megverték a Real Madridot.

2021. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

#7

Gyenge volt az a Celtic, itthon is össze jött volna egy X legalább.


#8

Én speciel 10 éve ismerem a Sheriff Tiraspol nevet, azóta ott vannak a tűz közelében, de a lépés most jött ki nekik, ami egyértelműen túlteljesítés volt, nem is meglepő, hogy a Real megveresé után simán elverte őket mindenki később a csoportmeccseken. Valószínűleg most az EL-ben majd a Braga odavissza elveri őket.

2021. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

7

Nem hallottál róluk? Gondolom akkor nem követted az elmúlt 5-10 évben a BL selejtezőket, mert lényegében mindig dörömböltek a bl ajtaján, sokkal többször mint a Fradi pl. Gondolom párszor EL csoportosok is voltak, most nincs kedvem azt konkrétan leellenőrizni, nézd meg ha érdekel. Amúgy igazi "siker" a real elleni meccsük volt, amit ha 100x játszanak le, akkor kb 90x a real nyerne, ez beleesett a 10%-ba pont. Utána meg kedve szerint rakta őket bucira mindenki, olyan ez mint az EB csoda :D


9

Minden mérhető számban jobb volt azon a meccsen a celtic, egyszerűen kijött nekünk a lépés. Utána a Molde ellen is nagyon meleg volt a pite.



De igazából felesleges ezt ragozni, mivel nem versenyképes se BL-ben, se EL-ben. EL-ben szinte pénz sincs a mai árak mellett. BL főtábla ér valamennyit, de abból sem lehet nagybevásárlást tartani, illetve mint mondtam egy héba-hóba bl csoportba bejutó, majd onnan egy az egyben kizúgó magyar csapatba nem tudsz elhozni nemzetközi értelembe véve minőségi játékost.


A Fradinak a szintje kb a konferencia liga, de ott is össze tud jönni olyan csoport ahol szerintem akár utolsó is lehetne, mivel ott meg sok tényleg motivált csapat van pl Bodo Glimt etc.


Igazából olyan ez, hogy küzdenek a semmiért. Építgetik a csapatot a semmiért. Olyan helyzet alakult ki a nemzetközi fociban, hogy ha kiscsapat vagy, akkor az leszel és kész. Elég szétnézni az elmúlt évtizedekben BL, EL csoportok utáni meccseken.

2021. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!