Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van esélyem 17 évesen 0...

Van esélyem 17 évesen 0 háttérrel elmenni egy top akadémiához Magyarországon, vagy esélytelen hogy igényt tartanak rám? u19

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodok, hogy megérné e jelentkezni, de félek hogy nem kellenék nekik, hiszen bőven kell még fejlődnöm, és ők szerintem előttem vannak tudásban
2021. nov. 16. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
🤣🤣🤣🤣🤣
2021. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok esélyed van. 17 évesen már a felnőtt csapat ajtaján kell kopogtatni, ha el akar érni az ember valamit.
2021. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első mi olyan nevetséges? Bocsi hogy próbálkozom és nem a fotelben ülök mint a korombeliek nagyrésze
2021. nov. 16. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
3 én csak azon nevetek, hogy ha a válogatottunk ilyen falábú banda, akkor mennyit kell ahhoz készülni, hogy oda bekerülhess. Két óra hátul a panel beton pályáján kapura rúgás? :D
2021. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez ilyen egyszerű és ilyen sok pénzt lehet vele keresni, akkor te miért nem próbálsz meg bekerülni?
2021. nov. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!