Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki jellemezné nekem az...

Valaki jellemezné nekem az angol, olasz és spanyol focit?

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy pl. a spanyol foci mennyire különbözik az olasz focitól, de én pontosan nem tudnám megmondani, hogy miben.

2021. okt. 8. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Olasz fociban szerntem a legfontosabb dolog nem az, hogy eggyel több gólt rúgjál, mint az ellenfél, hanem, hogy eggyel kevesebbet kapjál!



A mai napig azt lehet mondani, hogy a 3-5-2-es felállás jellemzi őket vagy a 4-3-3 és ugye az, hogy visszaállnak. Tehát az a 4-3-3 is inkább egy 4-5-1. Nem érdekli őket a labdabirtoklás, a helyzetek száma, csak az, hogy eggyel kevesebb gólt kapjanak, mint az ellenfél.


Spanyolban szerintem a tikitaka, passzjáték számít, ezért spanyolországba általában technikás játékosok vannak, nem véletlen hogy a legtöbb aranylabdás ott játszott a zelmúlt 20 évben. Inkább támadnak, mint védekeznek.

2021. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Angol: a 3 kozul ez a legfizikalisabb, itt van a legnagyobb tempo. Ezert is le ezetesebb ket angol kozep sapat meccse mint ket spqnyole vagy olasze


Olasz: ez a legtaktikusabb, n veletlen h a levtobb edzo ezt a bajnoksagot koveti, rengeteget tud ak tanulni. Regebben jellemzobb volt h a csapatok csak a vedekezessel foglalkoznal de, ez mar vagy 10 eve nem igy van.


Spanyol: technikas jatekosok tomkelege (bar ez mar inkabb mar csak mult ido), tamadofoci, latvanyos tamadojatek.

2021. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem véletlen hogy a legtöbb aranylabdás ott játszott a zelmúlt 20 évben."

Mármint Messi meg Cr? :D

2021. okt. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Magyar foci a legjobb!
2021. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!