Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha a hazai csapat győzelmére...

Ha a hazai csapat győzelmére fogadtam tippmixben, és 11esekkel a végén nyert is akkor én is nyertem?

Figyelt kérdés
A mostani Chelsea - Aston Villa meccsről van szó. 1-1 lett de végül, tizenegyesekkel a Chelsea nyert, viszont tippmixpron, azt írja, hogy vesztett a szelvényem. Leheg hogy a 11esekkel való győzelem nem számít, csak a 90 perc?

2021. szept. 23. 04:32
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Azta. 😁 Minek tippmixelsz, ha azt se tudod, mire fogadsz?
2021. szept. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak 90 perc számít
2021. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 L.. István ***** válasza:
100%
A lefújásig tart a meccs. Döntetlennel nyertél volna.
2021. szept. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy fogadtad.

Valószínűleg 90 percre tettél, mert az a legáltalánosabb fogadási opció tippmixen (de sz*r leírni azt is, hogy tippmix), de szokott lenni olyan lehetőség is, hogy Meccs győztese, vagy Végső győztes. Természetesen ezeknél az opcióknál kisebb a szorzó, mert a 3 lehetőség közül a döntetlen kiesik.

2021. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!