Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az Európa bajnokság mérkőzései...

Az Európa bajnokság mérkőzései miért kezdődnek ilyen későn?

Figyelt kérdés
21 órakor kezdődnek, hogy ha hosszabbítás van akkor még 23:30kor is játszanak, nem gondoltak arra hogy aki dolgozni jár nem biztos hogy fenn tud / akar maradni eddig?
2021. júl. 8. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Én is így gondolom, a 4 órai keléseimmel. Vagy legalább a döntőt rakták volna vasárnap helyett szombatra...
2021. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
A BL esti meccsei is ilyenkor kezdődnek. Nyilván az egész világon néznek egy ekkora versenyt, nem csak a mi időzónánkat kell figyelembe venni. Ki van ez számolva.
2021. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

Azért az Európa bajnokságot illene az európaiak igényeihez igazítani...Európa nagy része pedig ehhez az időzónához tartozik Németo., Franciao., Olaszo.,...az románok, ukránok, oroszok meg előrébb is járnak..

2021. júl. 8. 18:40
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
A VB döntő volt a jó, talán valami 15:00-kor kezdődött, a 21 óra embertelen főleg, hogy vasárnap, nem is értem :D
2021. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg mindenki igényeit figyelembe kell venni. Nem arról van szó hogy éjfélkor kezdődne, a 9 óra szerintem nincs kiugróan későn. Persze, ha valaki 4-kor kel mint az első válaszoló akkor szívás, de azért ez bőven nem az átlag.
2021. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De kinek az igényei vannak figyelembe véve? Az angoloknak jó csak ez az időpont, mindenki másnak szívás.
2021. júl. 8. 18:56
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Legalább raknák szombatra :D
2021. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen...magyar válogatott barátságos, VB selejtezős, Nemzetek Ligája meccsek és NB 1-es meccsek is néha este 9-kor kezdődnek. Ha nem érsz rá fent maradni, a mediaklikk oldalon a "Nézze vissza" menüpontban vagy az m4sport.hu oldalán visszatudod nézni, bepótolni amiről lemaradtál meg utána napokig ismétlik van mikor délelőtt vagy délután. (m4 sport műsorújság)
2021. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért jó az angoloknak? Nekik talán nem kell dolgozni menni hétfőn?
2021. júl. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy írtam, az egész világon nézik az EB-t. Ázsia a legnagyobb piac például. Lehetne szombaton valóban, nem tudom mi az oka hogy vasárnap van. De egy ilyen döntés sokkal komplexebb annál mint hogy mi itt átlássuk az egészet.
2021. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!