Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tippeltek, a vb-selejtezőn...

Mit tippeltek, a vb-selejtezőn hozzuk az angolok elleni meccseket?

Figyelt kérdés
Ugyan csak szeptembertől folytatódnak a vb-selejtezők, de akkor már az angolokkal is játszunk itthon, mint a csoport (elvileg) legerősebb csapatával. Viszont mostanában nem nagyon hozzák a formájukat, mi viszont szerencsére egyre jobbak vagyunk, az EB-n is pontot szereztünk a németek, és a franciák ellen is. Ráadásul ősztől visszatér Szoboszlai és Kalmár is. Én jónak látom az esélyt az angolok ellen is, persze majd minden a végén dől el.

2021. jún. 28. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Itthon nyerünk ellenük, idegenben max. döntetlent játszunk velük.
Nyerünk itthon is, meg idegenben is ellenük.
Max. itthon szerzünk pontot ellenük, idegenben kikapunk tőlük.
Max. döntetlent játszunk ellenük itthon is, idegenben is.
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
1-2 pont a 2 meccsen már igen jó eredménynek számítana.
2021. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező 9 válaszlehetőséget enged az oldal beírni egy ilyen szavazósdihoz.nem tudom miért voltál lusta végigírni.szóval két sima zakó a tippem.
2021. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Semmi sem biztos még Szoboszlaival kapcsolatban, szerintem úgy sem lesz már a régi teljesítményre képes. Angolok ellen itthon X, idegenben kikapunk.
2021. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!