Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci kozben magam ala tortem...

Foci kozben magam ala tortem a bokam, fel van dagadva es nem tudok ralepni es luktet( nyilvan nagyon faj isxd), milyen konzvervativ kezelest tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés
orvosnak erdemes megmutatni?

2021. jún. 26. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, irány a legközelebbi baleseti.
2021. jún. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Konzervatív kezelésként javaslom a törzs gyógyítóját, vagy sámánját, modernként pedig a legközelebbi orvosi ügyeletet!
2021. jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kedved orvoshoz menni akkor pihentesd otthon. Valószínűleg nem tört vagy szakadt, akkor egész nap visítanál
2021. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
magas a tureshatarom xd.. balesetire feleslegesnek tartom menni, errefele nem eleg szakkepzettek az orvosok.. rontgen+gipszen kivul nem tudnak mast, kineso taperol eletukben nem hallottak stb
2021. jún. 26. 08:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Pihentetned kell, ne terheld a labad, hasznalj mankot helyette
2021. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor elszakadt a bokaszalagom akkor ugyanezt éreztem és be volt dagadva, de én rátudtam állni közvetlen utána. Szerintem jobban jársz ha bemész balesetire, mert utána egész életedben bánni fogod, hogy nem mentél be és ezért nem tudsz majd később focizni. Engem megműtöttek 2 éve és meg nem mondanám, hogy valaha történt vele valami. Igaz utána 2 hét fekvőgipsz + utána kb 1 hónapig merevítő, de még mindig jobb mintha egész életedre úgy maradna.
2021. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!