Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar válogatott értéke...

A magyar válogatott értéke 100 millió euró?

Figyelt kérdés

Nyilván Szoboszlaival együtt.


Az azért nem rossz. A románok értéke például csak 70 millió


2021. jún. 21. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen válogatott?
2021. jún. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Románok most nagyon gyengék, kb. Bulgáriához hasonlítanám. Mi egyértelműen felfelé ívelő szakaszban vagyunk. Mi most inkább a csehek, szlovákok szintjét közelítjük. Kár, hogy ennek egy jelentős része nem a hazai utánpótlásképzés számlájára írható.
2021. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
100 forintot se érnek ezek a majomok. Kb. annyit érnek mint Tonga válogatottja.
2021. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Én csak arra emlékszem, hogy 5 éve mikor a Belgák kiütöttek minket arról szólt a fáma, hogy a belga kezdőben kb nem volt olyan játékos, amelyik olcsóbb, mint a komplett csapatunk értéke.. ami akkor 10-12 millió volt.

Hogy ez most kinőtte e magát 100ra.. hát nem tudom. nem vagyok képben. viszont nyilván eltelt 5 év.

2021. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4


Transfermarkt

2021. jún. 22. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, annyi. Nem néztem most meg pontosan, de a legjobbjaink (Gulácsi, Orbán, Szalai, Sallai, Szoboszlai) simán tízmillió euró feletti értéket érhetnek, ez teljesen reális a korukhoz, teljesítményükhöz, jelenlegi klubjukhoz viszonyítva.


Ami meg a románokat illeti, csak meg kell nézned, a keret tagjai hol játszanak jelenleg. Egy-két ember olasz középcsapatokban (Sassuolo, Cagliari), azon kívül konkrétan nincs játékosuk az öt top bajnokság élvonalának egyikében sem.

2021. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!