Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetnék válogatott...

Hogyan lehetnék válogatott kézilabdázó ifi csapatban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgyhogy NB1ben nagyon jól teljesítesz a klubodnál és behívnak a válogatottba.
2010. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát most áthívott a Fradi,fogadjam el és emelkedjek ki?
2010. aug. 23. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:

még szép, hogy elfogadod!!!! Ezen én ate helyedben nem is gondolkoznék!:)

de így hipp-hopp nem fogsz oda kerülni, mert az ilyen korosztályos válogatottaknál mindig megvan egy mag, akik nagyjából végigmennek serdülő ifi junior 3ason.

pl. ha Klivinyi Kinga (ha lány vagy) kap egy 10 pontot, te hányast adnál magadnak ha a 10 a max?

2010. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fiú vagyok:)nemtudom így:)
2010. aug. 24. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:

hát, a fiúknál 'mégsokkalegyszerűbb' azt annyira nem ismerem sőt, de ott nincs olyan erős korosztályos válogatott mint a lányoknál, úgyhogy ott lehet esélyed, de a fradi upje nem tudom mennyire acélos. Én a te helyedbe akkor már a PLER serdülő csapatához mennék vagy legalábbis megpróbálnám, mert országos szinten ott a legjobb az utánpótlás, és az is Pesti csapat.


előző voltam

2010. aug. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a helyedbe a PLER-be próbálnék meg bekerülni inkább. Mert az a legjobb csapat serdülőben is. Idén ezt meg is mutatták legjobb csapat lett serdülőben. Amúgy csak az MKB Veszprém veszi fel vele a ritmust.. ;) A Fradi férfi cspaa nem olyan jó. De ez az én egyéni véleményem. : ))
2011. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!