Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aki már focizot és komolyabban...

Aki már focizot és komolyabban megsérült megbánta, hogy focizott?

Figyelt kérdés
Tehát edzsésen vagy meccsen komolyan megsérült és valami maradandó sérülése lett megbánta, hogy elment focizni?
2010. aug. 21. 16:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Senki? Jaj de jó.:D
2010. aug. 21. 17:04
 2/8 anonim ***** válasza:
En csak hobby szinten focizok a haverokkal, regebben eltortem a csuklom es maradando annyi hogy a csuklom kulso oldalan az a butyok valahogy 2 darabban maradt es igy forrt ossze es ha valami nehezet emelek, vagy ha komoly idovaltozas van akkor faj. Ettol fuggetlenul focizok most is heti rendszeresseggel. Van egy ismerosom meg aki pedig a labat torte ripityara, teleraktak vassal es a dokik azt mondtak hogy orulhet ha jarhat rendesen, 2 honapot ult korhazban, felepult es o is focizik azota is.
2010. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja amugy maga a valasz elmaradt:) Nem bantam meg hogy fociztam:)
2010. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak hobby szinten focizok. Egyszer elrepedt a bokám és nem, ne bántam meg, hogy fociztam!
2010. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Prímás Lancelot válasza:
én pl megbántam, hogy elkezdtem aznap focizni. könyökkel rámfordult és bamm ki is köptem a fogam.
2010. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
engem mindig tökön rúgnak :( mindig mefogadom h nics foci de aztánmégis elcsábulok
2010. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vegyél here védőtt. Vagy tedd elé a kezed.:D Am kösz a válaszokat.
2010. aug. 21. 19:40
 8/8 A kérdező kommentje:
xD
2010. szept. 9. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!