Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagy dolog, hogy a Fradi...

Nagy dolog, hogy a Fradi által a BL selejtezőben legyőzött Dinamo Zagreb továbbment a Tottenham ellen?

Figyelt kérdés
Nekem azért leesett az állam, gondolom a Spurs játékosai is meglepődtek.

2021. márc. 19. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A Tottenham egy angol topcsapat, bárki üti ki, komoly teljesítményt jelent.
2021. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Ebből is látszik, hogy a Fradinak csak nagy szerencséje volt azon az 1 meccsen, meg a horvátok se 100%-on pörögtek valamiért, tudásuk alatt mozogtak, motiválatlanul.
2021. márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#3-as!


Azt azért hozzá kell tenni, hogy itt meg a Tottenham volt elbizakodott az első meccs eredménye miatt.

2021. márc. 19. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Ez azt jelenti, hogy a Fradi is kiütötte volna a Tottenham-et
2021. márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok.


Egyébként viccet félretéve csak sima eladott meccs volt, minthogy a Fradinak a Dinamo Zagreb illetve Celtic elleni.


Szerintem a Juve meccsért is fizettek amikor majdnem x-eltünk, csak az a balfsz Gulácsi lyukas markú, pedig az ellenfél azzal a fejessel csak Gulácsi kezébe akarta fejelni a labdát.

2021. márc. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat, *Dibuszra gondoltam.
2021. márc. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os!

Ez olyan butaság! Hol van a Fradinak, annyi pénze, hogy lefizessen egy Zágrebet, vagy egy Ronaldót(!) alkalmazó Juvét.

Ha olyan gazdag lenne a Fradi, akkor drágább játékosokat venne.

A BL csoportkörbe kerülésért is jár egy csomó pénz.

2021. márc. 20. 11:17
 8/9 anonim válasza:
100%
Aki foglalkozik sportfogadással,hogy gyakran kikapnak jóval erőfölényben lévő csapatok is egy gyengébb csapattól,akár nagy tétű mecseken is. Csak,hogy egy emlékezetes példát mondjak 2013-ban az FA kupa döntőben 9-es oddsal a Wigan legyőzte a Manchseter City-t. Ez csak annyit jelent,hogy kétszer szerencséje volt a (jóval) gyengébb csapatnak.
2021. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 De ez nyilvánvaló.


Ha gyerekként tesi órán fociztatok a suliba akkor is előfordukt ritkán, hogy a gyengébb társakból álló csapat legyőzte az erősebbiket.


Legalábbis azt csak nem bundáztátok meg :D

2021. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!