Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem törlik el már a...

Miért nem törlik el már a lesszabályt végre?

Figyelt kérdés
A tegnapi gyönyörű Lewandowski-Müller összjáték után meg nem adott gól után kezdtem el ezen újra gondolkodni, hogy ugyan mi oka van hogy ezt az idióta, a sportot megölő szabályt nem törlik már el a francba? Ennél a gólnál is konkrétan a támadó cipőjének orra volt kintebb kb. 3 centiméterrel, a testük teljesen egy vonalban volt, és emiatt nem adnak meg egy gyönyörű gólt. Ennek így mi értelme?

2020. szept. 25. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Előrébb volt a lába 3 centivel? Igen. Akkor egyértelműen les volt, nincs mit vitatkozni. Nem öli meg a szabály a sportot. Sokkal egyértelműbb szituációkban nem adtak meg gólt a múltban, amivel tényleg lehetne vitatkozni, de ezért vezették be a videóbírót.
2020. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Ha komolyan nem látod, hogy mi a létjogosultsága ennek a szabálynak, akkor el nem tudom képzelni, milyen mélységében is szemléled ezt a sportot.

Les nélkül nagyjából az ötös vonalánál ácsorogna 2-3 támadó egész meccsen.

2020. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolod a kérdést, nézz valami másik sportot.
2020. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én játékvezető vagyok, és én is azt szeretném hogy töröljék el a les szabályt. Viszont anno, amikor jártam a tanfolyamra, és megkérdeztem az oktatót, hogy miért létezik les, azt mondta, hogy enélkül egyes csapatok a kapujuk előtt dekkolnának egész meccsen, és sokkal unalmasabb lenne a játék. Ez van. Valószínűleg sose fogják eltörölni.
2021. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!