Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Moletten lehet e kézilabdázni?

Moletten lehet e kézilabdázni?

Figyelt kérdés
2 év múlva szeretném elkezdeni(9-ben)és attól félnék/félek, hogy nem vennének be a csapatba,illetve,hogy ki cikiznének.(Nagyon molett nem vagyok,csak kicsit)Szerintetek megérné?Dobni nagyon szeretek,és tudok is,tesi órákon az a kedvencem :)

2020. aug. 22. 14:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzá hasonló az alakom. [link]
2020. aug. 22. 14:56
 2/9 A kérdező kommentje:
+azt gondolom,hogy az edző sem venne annyira "komolyan" mint a vékonyabbakat(mert azt hinné,hogy nem tudom megcsinálni)Sajnos régebben,már aerobik-ból jártam így :(
2020. aug. 22. 14:57
 3/9 anonim válasza:
100%
Ez egy átlagos, teltkarcsú alkat. Simán kézizhetsz. Ez nem feltétlen a súlyodtól vagy az alkatodtól függ, hanem az ügyességedtől. Amúgy meg még van 2 éved. Ha nem tetszel így magadnak, még adhatsz le pár kilót.😌😊
2020. aug. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán játszhatsz, én sem vagyok egy vékony srác, mégis kéziztem. Az egyik csapattárs, meg tőlem is khm mondjuk úgy vaskosabb volt.
2020. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Annyi lenne még a kérdésem,hogy van e valami állapotfelmérő orvosi vizsgálat?Ha van,akkor ott miket mérnek? :)
2020. aug. 22. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a csaj még messze van az extrém kövértől (mondjuk számomra nem is a teltkarcsú kategória már, de mindegy, nem elhízott), nyugodtan játszhatsz. A lényeg, hogy legyen állóképességed, bírj futni folyamatosan, a jó célzás, erős dobás már megy neked ezek szerint.

Állapotfelmérésről még nem hallottam, hogy egy mezei iskolai csapatba kerüléshez tartanának, de ha van, szerintem olyanok, hogy megnézik, hogyan dobsz, bírod-e szusszal (és futkorászással) az edzéseket.

2020. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mi alapján állítják össze a csapatokat?És az ellenfeleket?Bocsi a sok kérdésert,de nem tudom mástól megkérdezni😅😊
2020. aug. 22. 15:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint egy meccsre? Az edző eldönti teljesítmény alapján. Ha látja rajtad, hogy jó vagy berak a kezdőbe.
2020. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kézilabdában egy ilyen alak szerintem egyáltalán nem kizáró ok. A beálló például egy olyan poszt, ahol jobban szeretnek "erősebb alkatú" embereket játszatni, mert ott fontos hogy ne lehessen csak úgy ide-oda pakolgatni őket. (Szerintem egyébként teljesen okes ez az alak, ameddig jól érzed magad a bőrödben úgy vagy jó, ahogy vagy. Az meg másokat minősít, ha külsőségek alapján ítélkeznek, ne hallgass rájuk ;))

Anno nekünk a csapatba kerülésért volt egy kis ügyességi felmérő, futtattak egy kicsit, labdával kellett játékos feladatokat csinálni, de végül mindenkit bevettek.

Orvosi alkalmassági csak később lesz, ha már meccsekre szeretnének vinni. Pontosan már nem emlékszem, de magasság, testúly, vérnyomás mérés, EKG biztosan van.

A csapatot az edző állítja össze, majd a képessegeid és adottságaid (pl.a magasság is számít) alapján berak egy posztra, ahol próbálgathatod magad aztán meglátjátok, hogy beválik-e. Edzésen minél jobban tedd oda magad, ha ott jól teljesítesz meccsen is pályára kerülsz.

2020. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!