Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 14 éves fiú vagyok, focizok,...

14 éves fiú vagyok, focizok, de mellette kosarazok is, mit tegyek ha a kosárlabda megy inkább, de én a focit szivesebben játszom?

Figyelt kérdés
Tehát tehetségesebb vagyok kosárlabdában, mint a fociban, de inkább focizok, mint kosarazok. Mit tegyek?
2008. nov. 22. 19:53
 1/10 anonim válasza:
75%
gyakorolj
2008. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ha egyiket el akarod hagyni, és a másikat fejleszteni akarod, és versenyszerűen csinálni, akkor én a kosarat tartanám meg (feltéve, ha azt is szereted), és focizhatsz a haverokkal bármikor. Ha nem szereted a kosarat, akkor egyértelműen a focit tartsd meg.
2008. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves koromig állandóan fociztam és én is így voltam. A kosarat választottam. Nem bántam meg. Fél éve egyszer sem fociztam.
2008. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nekem ez úgy van, hogy focival még sosem értem el semilyen helyezést, de a kosárlabdával meg úgy jártam, hogy rögtön az első versenyemen megválasztottak a torna legjobb játékosának, de közbe meg nem szeretek kosarazni...
2008. nov. 22. 22:02
 5/10 anonim válasza:
Ha így van, akkor azt mondom, hogy a kosarat mellőzd, ha nem szereted, hiába csinálod most jól, később nem fogod jókedvűen csinálni, és nem is tudod hozni azt az eredményt. Ha a focit jobban szereted, még mindig fejlesztheted a tudásodat benne. És egyébként is, tartsd szem előtt, hogy ezek csapatjátékok, szóval nem csak TE vagy, hanem az egész csapat van, és a csapatban össze kell fogni, és együtt van az eredmény. Egyébként mindenben így van, hogy amit szeretsz csinálni, azt könnyebben csinálod és elsajátítod, pont ezért, amit nem szeretsz csinálni, abban meg leépülsz, illetve nem fogod jól érezni magad benne, és az neked lesz rossz. Ha a focit szereted és a kosarat nem, akkor focizz, tanuld azt. És sok sikert.
2008. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem azt folytasd tovább amit szeretnél, ne azt amit nem csinálsz szívesebben...!
2008. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd. Én is a focit szeretem jobban, 12 vok. Értem el fociban olyan eredményeket, mind gyerektornákon a legjobb kapus, de a kosár jobban ment. Tényleg minden nap suli után kosarazom másfél órát, utána meg megyek a Falco serdülőbe heti 5 edzéssel. Így kiélem meagam fociból, de mellette a kosarat versenyszerűen, országos szinten utazgatással csinálom.
2008. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok. Javítom:

Minden nap suli után focizommásfél órát.

2008. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kosarazni szeretek és abba is vagyok jó, a 13 vagyok és kicsikoromban 8tól 11 évesig nagyon sokat fociztam de nem ment aztán kipróbáltam a kosarat és nagyon megtetszett és jól is megy,de szeriintem akkor te focizz ha a másikat nem nem szereted csinálni akkor hobbiból sem fogod szal sokat tudsz gyakorolni a focira.Hajrá! Nem tudtok kosárlabda egyesületet soroksárhoz közel ami megéri?
2010. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj,énis kosarazok... és imádom! Tehát csak azt csináld,amit szeretsz és van hozzá kedved. Ha neked kosarazáshoz nincs sok kedved,akkor ne csináld. Ha meg a focit szereted,és nem vagy túl jó benne.. gyakorold,és meglátod egyre jobb leszel benne,a baba sem úgy tanul meg járni hogy el sem indul. :)
2011. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!