Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ahhoz nagyon nagy szerencse...

Ahhoz nagyon nagy szerencse kell hogy valaki Megye 1-2es csapatból legalább nb2-esbe igazoljon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 13:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert hát a tehetség alap de sztem 1ik "nagyobb" csapatból se szokott ott edző nézni embereket ...
2010. júl. 26. 13:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen korosztályba. 18 év elteltével elég nagy szerencse kell hogy megyeiből NB2es csapatba kerülj, bár azt ellehet érni ha jóvagy, hogy elmész egy megye 1es csapatba aki felakar jutni, megnézed milyen az NB3as szint ha ott jólteljesítesz 1-2 évet erősítés leszel egy olyan csapatnak akinek NB2 a célja, vagy vannak olyan játékosok akik NB1ből meg NB2ből jönnek kölcsönbe. Ott már kezdhetsz magaddal valamit, bár ez pár év leforgása. Utánpótlás szinten ha nem vagy ifikorú még könnyen feljuthatsz akár NB1be is.
2010. júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utánpótlás szinten nem esélytelen. anno én megye 1-ből igazoltam nb2be 15 évesen. 3. kerületi TUE-ba. és nem egy rosssz csapat. minden év végén benne vagyunk top5ben. szal tehetség, és kitartás kérdése.
2013. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!