Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focisták! Az MLSZ mostmár...

Focisták! Az MLSZ mostmár tényleg előírja, hogy az amatőr labdarugó csapatoknak is szerződést kell kötni a játékosokkal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy fordítva?
2010. júl. 22. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Az amatőr alatt attól függ mit értessz, mondjuk megye 3 u19 vagy hasonló. Én úgy tudom, hogy kell, mert igy a megye focis oldalán a meccseknél mindent meg lehet nézni, kik voltak a keretbe, és azok hány gólt lőttek :)
2010. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

megye I vagy II

eddig nem kellett szerződés, álítólag új szabály...

2010. júl. 24. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
igen kell... velem is most írattak alá egy 2 évre szóló szerződést
2010. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem jó dolog. Gondolj bele, 19 évesen bekerülsz megye 2-es nagycsapatba, másfél év alatt annyit fejlődsz, hogy NB2-es csapat keres.. Én így voltam, igaz volt protekcióm, de amikor megkerestek NB2-től, kb. csak egy smst írtam az edzőnek, h nem megyek többé :) Most ezt nem tudnám megcsinálni egy 3 éves szerződés esetén, a volt csapatom is jól járna. Most szlovén élvonalból tárgyalok egy csapattal, szóval nem (csak) a protekción múlt a dolog. 24 F
2012. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!