Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudom az interneten...

Hol tudom az interneten figyelemmel kísérni, hogy mikor lesznek az egyes bajnokságok meccsei? És ha van ilyen, akkor hol tudom megnézni, hogy mely magyar nyelvű adón közvetítik (ha közvetítik egyáltalán)?

Figyelt kérdés
Elsősorban a BL és a Bundesliga érdekelne, de ha bármely másikról tudtok valamit, azt is megköszönöm.
2010. júl. 18. 18:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem, hogy fociról beszélek.
2010. júl. 18. 18:16
 2/6 anonim ***** válasza:
[link] ez jó kis oldal minden bajnokság meccseit mutatja (időpontot is), nemzetközi meccseket és hogy ha közvetíti magyar adó akkor melyik.
2010. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy hülye kérdés lesz, de ezek, amiket kiír, most az előző szezon meccsei? És a 2010-2011-es szezon meccsei mikor fognak felkerülni?


Amúgy köszi a linket.

2010. júl. 18. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen amiket most még kiír az még az előző szezon májusi meccsei. Azt hogy mikor lesznek fent a 10-11es szezon meccsei nem tudom de szerintem csak az 1. forduló előtt 1-2 héttel.
2010. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
majd a sorsolástól függ, azthiszem csak a premier lieg-et sorsolták már ki, a többi top liga még nincs - olasz, spanyol, német stb...
2010. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] Ezen nézni is tudod őket
2010. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!