Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » MI történt Torressel a döntőben?

MI történt Torressel a döntőben?

Figyelt kérdés
mit gondoltok miért nem játszott idén jól?? normális válaszokat kérek..:)
2010. júl. 13. 16:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
Mivel nemrégen műjtötték a térdét, ezért kell neki idő, míg visszarázódik a játékba.
2010. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az amit elöttem írtak. Had kérdezzem meg, hogy te is azért szurkoltál a spanyoloknak mert bejön torres?
2010. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Semmi, csak az időt akarta húzni az a f@sz, hátha kivágják a labdát, mert látják, hogy addig fetreng, míg kirohad alatta a fű, vagy esetleg lefújja a bíró.
2010. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
igen, azt hiszem helyesen tippeltem a szurkolást tekintve...
2010. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
26%
A torres is csak egy megjátszós barom, azért fetrengett, hogy kivekkeljék a végéig az időt.
2010. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az első hozzászólónak van igaza. A térde miatt volt, az biztos. Gondolj bele, áprilistól júniusig ( a vb kezdetéig) nem sok ideje volt, hogy igazán visszarázódjon. Biztos baromira fájhatott már neki a vb vége felé, azért is nem volt kezdő az utcsó két meccsen. De olvastam, hogy szerencsére nincs komoly baja. :) Hajrá Ferni! :)
2010. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

én nem Torres miatt szurkoltam a spanyoloknak..amúgy nagyon szeretem az egész csapatot..így Nandot is..csak nem értettem,hogy mi történhetett a lábával..:S

sokan mondják,hogy csak sz.r és ráfogják a térdére..hát én nem hiszem:)

kösznöm a válaszokat:)

2010. júl. 13. 19:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Torres lábadozott.

:D

De kabalából betették a végén és be is jött! Nyerni tudtak vele a spanyolok!

2010. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Ja. Ilyen bíróval nem is volt nehéz.
2010. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy nem kezdett, ezek az állat hollandok az első percben rárúgtak volna a térdére.
2010. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!