Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy foci vb-n bárki bárkivel...

Egy foci vb-n bárki bárkivel játszhat vagy van valamilyen szabályzat ami meg akadályoz egy PL:Iráni izraeli meccset?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabályzat, legfeljebb selejtezőn. Ha mégis volan, akkor szerinted hogyan oldanák meg, ha valamikor összekerülnek?
2010. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a FIFA szabályzatában (amit a tagországok elfogadtak) benne van,hogy nincs politika meg semmiféle ilyen alapú ellenségeskedés a pályán.
2010. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sorsoláskor kalapok vannak, az 1es kalapban a legerősebb csapatok,2esben gyengébbek,és így tovább...de politikát teljesen kizárják,igen,lehetne Irán-Izrael meccs :)
2010. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát a 2012-es EB selejtező sorsolásánál volt két olyan megkötés, hogy azt hiszem örményország nem kerülhetett egy csoportba vagy azerbajdzsánnal, vagy grúziával nem tudom, meg még valamelyik két balkáni ország sem kerülhetett egy csoportba.

ha véletlenül úgy húzták őket, akkor automatikusan a következő csoportba került amelyiket a kettő közül később húzták, ha jól emlékszem.

egyébként lehet az is, hogy izrael azért van az európai szövetségnél, mert nincs túl jó viszonyban az arab országokkal:D bár ezt csak most találtam ki, bár lehet benne valami:D

2010. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok talán ciprus és törökország lehetett az a két másik csapat a balkániak helyett:D
2010. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!