Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a vélemenyetek az idei...

Mi a vélemenyetek az idei Barcelona keretéről, és a Real Madrid keretéről? Meddig jutnak a BL-ben? Megnyerheti valamelyik csapat a kettő közül? Jól járt a Barca Griezmannal?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:

A Barcelona kerete tavaly is elég kellett volna legyen egy BL-győzekemhez, csak nem a kókler Valverdének kéne irányítani őket. A keret azóta mégjobban erősödött, de Valverde maradt az edző sajnos. Szerintem a bajnokság meglesz, de a BL megint nem.


A Real Hazarddal sokat, viszont Zidane, mint edző nem nagy szám, BL-győzelmek ide vagy oda. Azokhoz a BL-címekhez mind tudjuk hogy kumma nagy mákok és bírói mellényúlások kellettek. Bajnoki 2. helyet és BL negyeddöntőt jósolok.

2019. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdem azt érezni, hogy a Barca Messi nélkül semmit sem ér, ha visszavonul, akkor nagy bajok lesznek ott. De szerencséjükre 3-4 évig még biztos harcképes lesz. (Bár lehet túloztam.) Szerintem a Bl megint nem lesz meg, de a rákövetkező kiírásra már meglehet. Elődöntő meglesz.


A Real egyértelműen erősödött, és szombaton elég jó játékot mutattak, azért ez csak egy kiscsapat volt. De Courtois megint hozta a szokásos formáját, azt az egy bekapott gólt illett volna védenie. Ő miatta ez a Real Bl-t nyerni nem fog.


Nagyon örülnék egy meglepetéscsapatnak a Bl-ben, akik meg is nyerik, de ez aligha fog megtörténni.

2019. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kíváncsi lennék most mit szolnátok Courtois formájához :)
2020. febr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!