Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a csapatok figyelt...

Szerintetek a csapatok figyelték, hogy mit jósol a polip?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, nem is edzettek miután tudták h mit húz a polip, meg a hollandok is tudták h vesztenek ezért rúgták le a spanyolokat.

Viccet félretéve, te sem sokmindent tudhatsz a profi sportról :S

2010. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Figyelj,ezt a kérdést én nem szántam véresen komolyan.Mindössze arra akartam célozni vele,hogy akár csak egy-két ember nem figyelte-e a TV-közvetítéseket az állatkertből,miután sorra bejöttek a tippjei. Azért egy sor helyes tipp után már elkezd bújkálni az emberben a kisördög. :)
2010. júl. 12. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy!
2010. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a holland polip holland győzelmet jósolt...de az szart se ér..én a német paul polipban bízok:) ami az idei VB-n a németek összes győzelmét ill. vereségét jól jósolta meg
2010. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg tényleg jól jósolt a polip, remélem, hogy valahol majd jósoltatnak vele bajnoksági meccseket is, mondjuk az összes hétvégit aminek 2 körüli a szorzója, és kaszálunk tippmixen :D
2010. júl. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A következő tornán már biztosan nem jósol egyébként,mert a polipok átlag 3 évig élnek , ő pedig már az EB-n is jósolt.Pedig bírom. :)
2010. júl. 12. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:

A fogadók figyelték inkább a polipot.

:D

Százmilliókba került a bukiknak a pszichopolip:


Óriási összeget buktak a fogadóirodák, mivel az a focirajongók jelentős része vakon követte Paul, az oberhauseni polip útmutatását. Az állat végig helyesen tippelte meg a németek meccseit, ezután viszont ugyanilyen pontossággal mondta meg a spanyolok sikereit is. Ez került két és fél millió fontba, vagyis 170 millió forintba a bukmékereknek egy angol iroda szerint.

:D

A spanyolok számítottak rá!

"Paul, a jóspolip lesz a spanyol polipfesztivál díszvendége."

Nem, mint sushi...

2010. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!