Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kb mennyibe kerulhet egy...

Kb mennyibe kerulhet egy hasznalt, de jo allapotban levo sportbringa?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Országúti vagy monti?
2010. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, amit az előttem lévő kérdett jó lenne tudni ahhoz, hogy meg tudjuk mondani! meg azt sem értem mit takar a sportbringa szó? úgy érted, hogy az olyanok, amelyeken már van teleszkóp (és beleférnek a túrák, nem csak a városi tekerés)? XC-re, DH-re, All Mountain-ra, Túrázásra, Országúti tekerésre stb. használnád-e?
2010. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
orszaguti
2010. júl. 10. 15:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha jol tudom, orszagutinak nevezik- nem vagyok nagyon jartas a temaban. Vekony kerekek, sarvedo nelkul, gorbe kormany. Keresgeltem a neten, de nem talaltam kepet...
2010. júl. 10. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:

ja, igen azt országútinak nevezik (rövidítve oúti:)

hát igazából ez az a kategória amiben az árak -tól ... -ig vannak! ha mondasz egy árat amennyiért szeretnél venni egyet én szívesen keresek neked!:) gondolom kezdő vagy még ebben az ágban ugye? azért fontos, mert azért az lényege, milyen felszereltségű bringa legyen kategóriádhoz képest!

2010. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!