Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerekpar valo nekem ha...

Milyen kerekpar valo nekem ha leginkabb utcakon, fo utakra is kimek ha kell, de legtobbszor csak kis utcakban vagy foldutakon szeretnek egy nagyot kerekparozni kifaradasig?

Figyelt kérdés
De ne abba faradjak el h dög nehez hajtani a cangat, mert a mostani olyan, hanem a tavban es ez a lenyeg, konnyen hajthato legyen, keves tekeressel sokat menjen es gyorsan, gondolom kellenek a vekony gumik de eleg sok fajtanak ilyen.
2019. ápr. 29. 05:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kis utca, földút, és vékony kerék? Meg még messze is akarsz jutni kevés tekeréssel? Itt semmi nem passzol. Országúti és hegyi kerékpár közöttit vegyél, ilyen feltételekhez ez a legjobb.
2019. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alex Fly ***** válasza:
100%

(Cross)-trekking, gravel, cyclocross...

Én ezekben a kategóriákban gondolkodnék.

2019. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cross, ha magad akarod felszerelni (lámpa, stb.). Trekking, ha full felszereltet akarsz.
2019. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2020. febr. 16. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!