Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpárt szeretnék...

Országúti kerékpárt szeretnék vásárolni. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
A kerékpárt hobbi szinten használnám, maximum heti 2 alkalommal edzeni. Pár cikket elolvastam, hogy körülbelül milyen méretű kellene nekem (168cm, 52/54, M-es). Nem szeretnék nagyon sokat költeni rá maximum 120000 ft-ot.

2017. júl. 29. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Használtat.
2017. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bikemag
2017. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Author bringám van! Csak javasolni tudom!
2017. júl. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Btwin Triban 100?
2017. júl. 30. 08:26
 5/6 szlory ***** válasza:
Vagy egy Triban, vagy egy jó használt. Ennyi fér bele és mindkettő másképp lesz jó. :)
2017. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Inkább az 52-es méret kell neked. De a belső lábhossz számít igazán. Mindenképpen használt bringát vegyél szerintem, mert új bringa nem lesz olyan felszereltséggel. Ha nem tudsz választani használt közül, akkor inkább kérj meg valakit aki segít. Itt is biztosan segitenek választani, de természetesen én is segítek, ha kell.

2017. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!