Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringát be a munkahelyre?

Bringát be a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Egy irodában dolgozom, most újra elkezdtem bringával járni dolgozni. Azon gondolkodtam, hogy behoznám az irodába ide mögém a bringát. Zavarni senkit sem zavarna, van itt annyi hely bőven. De, mivel már az egyik munkatársam szintén behozta korábban az irodába az övét, ezért olyan érzés van bennem hogy azt hinnék hogy utánozni kezdem mert hát hirtelen én is behoztam... Holott természetesen nem, csak itt kint nem lehet hagyni mert a külső biciklitároló egy katasztrófa, kollégámnak már sikeresen letörték a csomagtartóját, lámpáját is. Jómagam is kaptam már defektet ott, elöl pedig nincs tároló és egész nap idevág a nap ahova tenném kintre. Szóval nem valami kerékpárbarát munkahely, ez tény. - Szerintetek?
2017. máj. 31. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:

És ha azt hiszik utánozod akkor mi van?

Kérdezd meg a fönököt hogy szabad e?

Indokoldmeg hogy a tárolóban nincs biztonságban.

2017. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. főnök ha megengedi akkor vidd be.

Ez az utánozás dolgot nem értem. Akkor senki se használjon telefont mert azzal Alexander Graham Bell-t utánozná. Szóval a munkatársad jól tette, hogy bevitte a biciklit, te is nyugodtan meghozhatod ezt a döntést..Aki előjön ilyen "utánozós majom" stílusú hülyeséggel, az csak valamelyik munkatársad 5 éves gyereke lehet, akit bevitt magával dolgozni.

2017. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tothp ***** válasza:
Vagy az a kollegád, aki csak az "utánzás" miatt nem csinálja ugyanezt. Pedig egyszerűen lusta felemelni a valagát és így próbálja ezt leplezni. Egyébként a hollandok, meg a dánok ilyen utánozós fajta biciklizik is az ország nagyobbik fel minden nap
2017. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!