Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli váltót szeretném...

Davyd9206 kérdése:

Bicikli váltót szeretném beállítani de eddig sikertele mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ahol én élek nincs bicikli szerviz, és leghamarabb is 30 km-re van nincs nagy kocsink hogy be dobjam a bicajt hogy el vigyem



Én már el kezdtem sok videók alapján de folyamatosan ugrál lánc nem vált rendesen


Shimano Tourney TX RD-TX800 váltóm van

Sram PC-830 8 sebességes lánc

Shimano CS-HG31 fogaskeréksor


Nekem már középső váltom nincs

Noname P113(R3) négyszögtengelyes hajtómű


Válton azt vettem észre, L H csavarral semmit se tudok állítani


Láncnak milyen hosszúnak kell lennie!! profi videot aki tud erről akkor linkejen


2016. szept. 19. 14:51
 1/2 Wadmalac ***** válasza:

"Válton azt vettem észre, L H csavarral semmit se tudok állítani"

Hát azzal nem is fogsz, azok csak a váltó mozgásterét határoljál, hogy ne dobja le a láncot se a sor fölé, se alá.


Ha ez a leírás nem segít, akkor nem tudom, hogyan lehetne "remote" módban elmagyarázni.

[link]

2016. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs senki a faluban, akinek van kerékpárja? Többen csak összehozzátok!

Az előző link nagyon jó, csak ha el van deformálódva, kopva vagy megnyúlva valami, akkor az életben nem állítod be jóra!

Ne akarj váltani rossz váltóval, állítsd be úgy, hogy ne dobja le a láncot 1 adott fogaskeréken és menj be vele a városba! Vagy busszal.. vagy valaki csak beviszi neked!

2016. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!