Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Soha nem leeresztő biciklikeré...

Soha nem leeresztő biciklikerék van?

Figyelt kérdés
Röviden arról lenne szó hogy lehetséges e olyan "gumit" kapni kerékpárra amely nem durran ki a legkisebb apróságnál? Tehát nincs benne levegő, hanem tömör gumi az egész.
2010. ápr. 9. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Hogy most is van-e azt nem tudom, de gyerekbiciklire volt tömör gumi, igaz, az még SSSR-volt. Egy baj van vele, nehéz, mint az állat, ezért nem túl jó nagyobb kerékre...
2010. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy felnöttből kirázza a lelket.
2010. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pont nagyobb kerékre kellene, mondjuk 26osra.

A tömeg nem számít nekem, legfeljebb lassabban gyorsulok/lassulok viszont lendületnél jobb volna a sebességtartás, ugyanakkor nem volna az a szisztéma, hogy elhagytam az aszfaltot, és vajon defektes lesz vagy sem?

A rázásra is számítok, mely sztem egy komolyabban rugózó üléssel kivédhető lehet...

26osra is létezik? ×)

2010. ápr. 9. 23:54
 4/6 anonim válasza:
A legolcsóbb:tömd meg jól fűvel!Én Simsonnal ha defektet kaptam, soha nem ijedtem meg!Szétszed, megtöm, aztán haza...
2010. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azigen! :D

És ha nincs fű? d

2010. ápr. 11. 01:01
 6/6 acel válasza:
van még egy a toboz nekem az is bevált a fű mellett am tömörgumi helyett : motocross belső maxxis high roller erősített oldalfalú külső (csak ez 2,5 kiló) és elég jól ellenáll
2010. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!