Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kilométeróra, aminek cm-ben...

Kilométeróra, aminek cm-ben adom meg a kerékméretemet, hol találok neten?

Figyelt kérdés

Nézegettem erre arra, de leírásokban csak az áll, hogy két kerékméret.. Nekem 22" van így nem mindegy milyet veszek.

Vezetékest szeretnék, ennyi az elképzelésem.

Segítenének?


2016. máj. 12. 18:58
 1/10 anonim válasza:
Ha 100x elolvasom se értem a problémádat....
2016. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy 800 Ft-os órám és még abban is be lehetett állítani mm-ben.
2016. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Vagy a 22" benne van mindegyik órában alapból???

Mert akkor visszamegyek oda ahol hallottam, hogy az elektromos bringámra nem tudnak adni órát és széjjetiprom őket!:D

2016. máj. 12. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
:) Nem tudom milyen órád van, de amit belinkeltem annak mm pontosan meg lehet adni a kerék kerületét.
2016. máj. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg baromi könnyű átszámolni collból millibe, ezért kár sokáig kutakodni...
2016. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alex Fly ***** válasza:
Az általam ismert órákban mm-ben kell megadni a kerékméretet. A 22" sem lehet probléma; sokáig használtam 2 mágnessel (ilyenkor a kerékméret felét kellett megadni)
2016. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sigma bc 8.12 típusú van.


ott 18-tól 24-ig lehet állítani a kereket és minden egyes gombnyomásra 0.25-t lépked fel. 4k ft volt! Csak ajánlani tudom.

2016. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tothp ***** válasza:
A leírásokban szereplő "két kerékméret" azt jelenti, hogy egymástól függetlenül 2 méretet is beállíthatsz, így ha mondjuk kétféle kereket használsz ( mondjuk keskeny slicket aszfaltra + nagymintás ballonosat terepre), akkor egy sima gombnyomással átállíthatod. egyébként a legtöbb műszernél cm-ben vagy mm-ben kell a kerületet beállítani.
2016. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ahol érdeklődtem, ott azt mondták, a 22" az pont nincs benne az órában, nem szabvány... Így nem tudnak órát adni, csak nagyon drágát, amin lehet mm-ben megadni a kerékméretet! Az 20K lett volna! :D

De már látom, hogy csak vicceltek és szinte minden órát lehet így állítani.


KÖSZÖNÖM MÉG EGYSZER!

2016. máj. 15. 07:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!